Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan költözzek el anyámtó?...

Hogyan költözzek el anyámtó? Fontos! ( többi lent)

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, egyedül élek anyámmal.

egyfolytába csak ordibál, üvöltözik, panaszkodik, meg azt hajtja takarodjak elfele innen, nem akar velem lakni, meghogy "itthagylak a faszomba" mennyél elfele suli helyett dolgozni stb... már nem bírom évek óta ez megy..

diákmunkára se tudok menni mert kérik a diákigazolványt, de nemtudok csináltatni, mert nincs rá pénzünk..

komolyan nemtudom mivel ártok neki, próbálok kedkeskedni neki se lese sz*rja...

kérlek segítsetek hogyan oldjam meg!!!

fél év múlva töltöm a 18-at de attól pénzem nem lessz... még 2 év van a suliból és addig nemtusom mihez kezdjek.. :( teljesen idegroncs lettem már töle a hosszú évek alatt, ès nembirom tovább... apámékhoz nemmegyek, már laktam ottis de azt ami ott megy az elviselhetetlen, ö akar uralni mimdenkit meg fenyegezözik... szóval k.o. az egész életem... :(


2014. jan. 12. 11:46
 1/8 A kérdező kommentje:

anyámtól*

(bocsi a hibáért)

2014. jan. 12. 11:47
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Ha csak az lenne az egy hiba...


Diák nélkül hogy tömegközlekedsz?

Ne egyél, ha az kell hozzá, majd váltsd ki, dolgozz! Kész. Viszont ilyen helyesírással, ilyen tudással, nem sok helyre fogsz kelleni.

2014. jan. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Telefonról írok, meg siettem is az irással, talán azért hibás a szöveg..
2014. jan. 12. 12:09
 4/8 anonim ***** válasza:
17 éves vagy, akkor már 3 éve gimis vagy.. és nincs diákod? kb 1500 ft, meg amúgy nem szólnak a tanárok emiatt?
2014. jan. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nagyszülők? rokon akihez elköltözhetnél?
2014. jan. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Argloss ***** válasza:
Azért annyira rosszul nem mehet, ha telefonról tudsz internetezni, abból azért már összejött volna egy diákigazolvány. Na persze létezik olyan, hogy iskolalátogatási igazolás. Olyat adnak az iskolában, ha kérsz.
2014. jan. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem a saját telefonomról írok/írtam!
2014. jan. 16. 10:06
 8/8 anonim válasza:
Miért kell egyből kekeckedni meg csesztetni a helyesírással, stb.? Szerintem ebben az esetben az most a legkevésbé érdekes, ez egy fontos és aggasztó téma, valószínűleg nem viccből írta ki és ha már diákra sincs pénz ott már baj van..Kit érdekel ki telefonja kedves válaszolók?? Most nem ez a fontos, hanem a kérdező valós segítséget kér. Kedves Kérdező, én teljesen megértelek, én sem bírom már sokáig itthon, pedig én már 22 éves vagyok de egyetemre járok és mellette nem bírok annyit keresni, hogy albérletbe költözhessek. A megoldás az lenne, hogy elkezded önállóan élni, ha tényleg akarod sikerülhet, de először valóban egy diákra lesz szükséged, hogy el tudj kezdeni dolgozni. Dolgozz keményen suli mellett és tegyél félre annyi pénzt amennyit csak tudsz, aztán menj el albérletbe, vagy ha van haverod, barátok, valami kedvesebb rokon, valami kisebb pénzért cserébe lakj náluk, hátha valaki befogad ha ezt elmondod, vagy menj be a helyi gyermekvédelmi központba és kérj segítséget. Én 18 éves koromig fél évet gyermekotthonban laktam és jobb volt mint otthon. Sajnos ott csak 18 éves korodig lehetsz de már nem biztos, hogy így van. Kereshetsz esetleg olyan munkát is amihez nem feltétel a diák, valami szórólapozás vagy ilyesmi. hátha neten vagy újságban hirdetnek ilyen állásokat. Sok sikert!
2015. jan. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!