Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Barátnőm azért akar ebben az...

Barátnőm azért akar ebben az évben második gyereket a 2 éves kislánya mellé, hogy azok ketten majd foglalják le egymást ő pedig magával foglalkozhasson. Normális ez?

Figyelt kérdés

Állitása szerint a kislánya otthon folyton a nyakán lóg, de én úgy tudom, hogy ez csak átmeneti és egy gyerek sokkal nagyobb felelőséggel jár.

Azt kell tudni a barátnőmről, hogy nincs normális végzettsége (egyetem bölcsész kar, angol szak), sem pedig szakmája, Angliában ráakaszkodott egy francia szakácska, akivel 2 hónap ismerettség után már gyereket is nemzett. Azóta Franciao.-ban élnek egy kis faluban, férje reggeltől-késő estig dolgozik minden nap, ő pedig nem talál, de nem is keresett eddig ott munkahelyet.

Nincsenek összeházasodva, csak együtt élnek és mint látom, a srác nem szerelmes belé, csak valami baráti viszony féle van köztük.

Nekem még nincs gyerekem, egy kicsit még dolgozni szeretnék előtte és ezt jobban megfontolni. 27 L.



2014. jan. 12. 11:47
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

Azért anglisztikával tolmácsként elég jól keresne ha akarna dolgozni, az egyáltalán nem rossz szak.

Ő dolga.

2014. jan. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem csak azt az egy ervet mondta, higy a gyerekek lefoglaljak egymast?

Mivel van mar gyereke gondolom tisztaban van vele, hogy ez mivel jar.

2014. jan. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim válasza:
100%
Ugye nem kérdezed komolyan?!?
2014. jan. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Az anyuka egyke és mindig el volt kényeztetve, a legdrágább ruhákkal öltöztetve, 26 éves koráig semmit nem kellett dolgozzon, mindent a szülők fizettek neki, az autóját is.
2014. jan. 12. 11:58
 5/38 anonim ***** válasza:
72%

Nekem ebből az jön le, hogy neked se pasid, se gyereked, még egy nem normális végzettséged sincs (anglisztikával lehet baromi jól is keresni)...

Szerintem te nem barátnő vagy, egy barátnő nem ilyen.

2014. jan. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Ugyanakkor nem láttam soha azt, hogy szeretettel szól a 2 éves kislányához, megölelné, sokszor ráncigálja türelmetlenül és csak előttünk, barátnők előtt flancol és dicsekszik a gyerekkel.
2014. jan. 12. 12:00
 7/38 anonim ***** válasza:
82%
Te irigy vagy semmi más nem jön le a szövegedből!
2014. jan. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
25%

Csak azért gyermeket szülni, hogy a másiknak legyen játszótársa azért is baromság, mert minél több a gyerek, annál több a gond! Persze, hogy lesz majd olyan is, amikor eljátszadoznak egymással, de addig eltelik néhány év, míg ezt szívesen teszik! Addig a néhány évig megsokszorozódnak a gondok, csak könnyebben veszi az, aki már szerzett tapasztalatokat az első, második gyereknél. A harmadik gyermek még több gond, de akkor már szinte rutinból megy.


27 évesen már elég későn van fontolgatni. Tudom, divat, trendi, hogy előbb egzisztencia karrier, de a legegészségesebb örökítő gének nem követik a divatot. Húsz évesen a legideálisabb, bár előtte is lehet, mert genetikailag még tökéletesebb, 30-40 évesen módosult génekkel már kockázatosabb, és hiába lesz pénzed a széltől is óvni a beteges gyereked!

2014. jan. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Köszi a jellemzést: mérnök vagyok és évek óta van komoly kapcsolatom, ugyanakkor nem érzem ezt a helyzetet a b.nőmmel versenygésnek, nem emiatt irtam meg a kérdést sem.
2014. jan. 12. 12:02
 10/38 A kérdező kommentje:
Aki nem tud válaszolni a kérdésre és ehelyett engem próbál jellemezni, az ne fárassza magát, köszönöm előre is.
2014. jan. 12. 12:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!