Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálja az anyám ezt...

Miért csinálja az anyám ezt velem, miért akar ennyire beleszólni az életembe?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok eddig 3 pasi volt az életembe összesen. Van egy srác akivel neten beszélgetek, és anyám teljesen ki van akadva. Mostanában sokszor bejön a szobámba és ott néz tv-t mert apuval összevesztek. Gépnél ültem és ott beszélgettem a sráccal. Anyu meglátta és teljesen ki van azóta. Akkor jól össze is vesztünk. Szerinte ez a srác nem hozzám való. Egyenesen megtiltotta hogy beszéljek vele. Igaz hogy a srácnak akkor még megvolt a barátnője amikor beszélgetni keztünk, de azóta már szakítottak (nem miattam). Egyrészt ezen volt ki anyu, aztán meg ő egy kicsit ilyen macis típusú srác, szóval kicsit pocakos stb. Erre anyám azt mondta nem kell ilyen pasi nekem aki akkora mint a fél ház, meg ez a gyerek egy idióta, és azt megtiltja hogy ide hozzánk hazahozzam. Pedig sosem látta élőben, sosem beszélt vele egy szót sem. Nem értem miért van ilyen véleménnyel róla. Most telóról próbálok beszélni vele, hogy anyu ne lássa meg véletlenül sem. Titokban már találkoztam vele, nem is tudom mi lenne ha kiderülne. Nagyon szimpatikus a fiú nekem és már előre azon izgulok mi lesz, ha esetleg összejönnénk. Miért csinálja ezt velem? 20 éves felnőtt nő vagyok, igaz még tanulok... de azt sem mondhatja hogy a tanulás rovására megy, mert 4-es 5-ös minden jegyem. Hogyan állítsam le? Miért szól bele az életembe? Hiába kérdezem nem tud rá normális választ adni, sem arra hogy miért utálja ennyire ezt a fiút. Csak azt hajtja hogy ez egy idióta és keressek magamhoz illőt...
2013. dec. 3. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
irigy
2013. dec. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Vannak anyák akiknek komoly elképzelésük van arról hogy milyen fiú illik az ő kislányukhoz, beszélgess el erről anyukáddal és szép finoman vezesd elő neki hogy ez a fiú neked miért szimpatikus, és kérdezd meg hogy őt mi taszítja ennyire benne. Lehet viccesen meg is kérdezheted őt hogy amikor ő apuddal össze jött akkor a nagyid mennyire rajongót érte. :D Néha a szülőket emlékeztetni kell arra hogy ők is voltak fiatalok.
2013. dec. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva ez a te sarad, hogy 20 évesen hagyod, hogy anyád így kezeljen téged. Rég kioszottam volna, hogy foglalkozzon a saját szerelmi életével, ha az enyémhez nem tud értelmes felnőtt módjára hozzászólni, semmi köze hozzá, hogy kivel ismerkedsz. Egy (feltételezem) átlagos, normális srácról van szó, nem pedig egy baltásgyilkosról. Plusz nem is anyádnak kell vele randizni, nem neki kell, hogy tetszen, akkor meg mit problémázik?
2013. dec. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg felesleges vele sokat beszélgetned a kérdésről, a leírtakból nekem úgy tűnik, hogy nem nyitott rá, hogy bármit is újragondoljon, csak hajtogatja a magáét mint egy lemez. Ne konfrontálódj vele, és amennyire csak lehet ne reagálj a megjegyzéseire. Ne akard vitában legyőzni, meggyőzni, mert nem lehet. Találkozza fiúval akár a tudta nélkül, és te magad döntsd el, hogy van-e bennetek közös. Ne ess abba a hibába se, hogy csakazértis összejössz a fiúval, hogy anyukádnak megmutasd, ezt is meg merem csinálni. Szóval tedd ami neked a legjobb, mert a tettek ékesebben beszélnek bármely szónál.Anyukád is csak abból fog érteni.
2013. dec. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

"20 éves felnőtt nő vagyok"

Aham. Olyan felnőtt vagy, aki a mamája házában él, a mamája tartja el, a mamája főztjét eszi, a mamája háta mögött, titokban randizik a fiúval... úgy látszik, te csak akkor tudsz kiállni magadért, mikor foglalt pasikkal kúrelsz.

2013. dec. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"20 éves felnőtt nő vagyok"


Talán azért, mert jogaid vannak, kötelességeid meg úgy ahogy.

Az ötös érdemjegy sem biztosíték arra, hogy jól válassz társat, nyilván neki van életben szerzett tapasztalata. Kell gondolni a szexen, meg vagányságon kívűl másra is egy hímnemű válaszztásánál. 23F

2022. márc. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!