Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesanyám sokszor hazudik mit...

Édesanyám sokszor hazudik mit tegyek?

Figyelt kérdés
Minden féle dolgokat ígérget például ilyen gép olyan tablet meg stb de például most karácsonyra azt ígérte vesz nekem egy nexus 7-t és ameddigre már beleéltem magam akkor már elkezdi hogy nem érkezett meg és utána össze vissza beszélt, mindig azt mondta hogy majd holnap meg azután meg azután bla bla, ezután az egyik nap azt mondja hogy nem lenne jobb egy gép 150 000 ft-ból mondom OK összetettem egy jó gépet kb 1 óra alatt és megkérdeztem hogy mikor lesz meg, Ő erre akkor amikor eladjuk a Vidéki házat mert már van rá jelentkező, és szóba mertem neki hozni és most meg én vagyok a szemét csak nem tudom miért. De előtte is volt már ilyen konkrétan a legnagyobb dolog amit kaptam az egy nyomorék fülhallgató. Még azt sem lehet mondani hogy nincs pénze mert tudom hogy bőven meg lett volna a pénze arra a tabletre :/.

2014. jan. 12. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Elmész diákmunkára összespórolod magadnak a tabletet és meg oldva a gond te orrodnál tovább nem látó pelyhedző állú kistini
2014. jan. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
23%
Mond meg neki hogy miért kel ezt csinálnia ? Akkor ne mondjon rögtön semmit ha nem biztos benne hogy megveszi! A legrosszab az amikor valamibe beleéled magad aztán nem sikerült azt megvalósítani. Beszélj vele hogy mondd meg neki ne hazudgáljon mert nem vagy már te hülye meg kérdezd meg volt e vele már olyan hogy valamibe beleélte magát aztán nem sikerült azt megvalósìtania.
2014. jan. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Az a baj, hogy hazudik, vagy az, hogy nem kapsz meg semmit? Mert nem mindegy. Amúgy anyu csinált ilyet anno amikor otthon laktam, de megoldottam, amikor mondta a szöveget, hogy majd holnap, mondtam neki, hogy jó, de ha mostantól megkérsz arra, hogy pl teregessek ki akkor majd azt mondom, hogy holnap. Egyből leesett neki.
2014. jan. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szerintem beszéld meg vele ezt mert ez nem normális..

VAgy van valami titkolni valója?

2014. jan. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérd el a pénzt, és intézd Te a vételt, és nem lesz ilyen probléma.

Másban hazudik, vagy csak ez a számítógép-ügy van?

2014. jan. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A nevedben is benne van a válasz!
2014. jan. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!