Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek mi a véleményetek erröl?

Nektek mi a véleményetek erröl?

Figyelt kérdés
Na hát arról van szó, hogy én egy "becsúszott" gyerek vagyok. Anya a testvérével nevel. Apám nem volt kíváncsi rám. Anya küldött neki rólam egy képet amikor kb.4 éves voltam. Elkezdtem érdekelni öt. Találkozgattunk, jó kapcsolatunk volt. (Budapesten lakott, én az ország szélén.) Nyáron jártam hozzá nyaralni, meg nagymamámhoz is. Egyszer bemutatta az élettársát. Sose bírtam. Mindig ugráltatja apámat. Aztán elvette a csajt. Gyerekük lett. Nagyon szeretem a féltesómat 4 éves, aranyos kislány.:) És kiköltöztek Németországba. Tartottuk a kapcsolatot skypeon meg találkoztunk bár ritkán. Nem nagyon keresett. Aztán eltel fél év es nem beszéltünk. Augusztusban találkoztunk és lebaszott minden sz.r miatt. Például hogy nem keresem nagymamámat. De ö nem tud arról hogy MINDIG lerázott nagyanyám.. Meg azért is lecseszett, hogy késön válaszoltam az üzenetére. Augusztus óta nem beszéltünk. Most a két ünnep között írt hogy Magyarországon van, és ebben a városban az unokatestvérénél és ha akarok menjek le. Mondtam hogy ÉN biztos nem megyek le. Ide nem mer jönni mert gyerektartást alig fizet. Belepofázott hogy milyen csúnyán beszélek. Ha nem nevel miért szól bele?!:) És akkor az lenne a kérdésem hogy szerintetek miért nem keres, miért viselkedik így, vagy akár csak mi a véleményetek erröl?. Köszi...:)
2014. jan. 17. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy most? Meg amúgy lehet próbálna egy kicsit nevelni, de elég rosszul megy neki..meg ment is egész végig..igazából nem értem én sosem az ilyet,a mikor egy felnőtt ember nem tudja kezelni azt h van egy gyereke és felelőssége volt/van érte.
2014. jan. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne engedd hogy csicskáztasson. Egy felnőtt ha nem képes emberi módón a saját gyerekéhez szólni, invitálni, hanem mint egy csicskát próbál rángatni, akkor a helyedben eszembe nem jutna lépni. Ha látni akar akkor majd megy hozzád, ha meg csicskára lesz szüksége ott van a nőcije:D
2014. jan. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
13 éves lány vagyok. igen, igazatok van. ezért nem is mentem le hozzá. nehogy már még én ugráljak utána. ha látni akar, majd keres..
2014. jan. 17. 20:03
 4/4 gyori ***** válasza:
Gondoltál már arra, hogy neki is vannak szar hétköznapjai, vagy csak elsodorják a hétköznapok. és azért nem ír, ha meg beszél veled éppen, akkor azért csesz le mert szeret és lehet hogy nem akarja, hogy olyan szar legyél, aki otthagyja a családját.
2014. jan. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!