Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kinek mi a véleménye erről a...

Kinek mi a véleménye erről a helyzetről? Hogyan lehetne megoldani ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
Már dolgozom. Még a szülőkkel lakom otthon. 25 vagyok. Anyámmal azon vesztünk össze, hogy sokat költök. Ezért a bankkártyámat is elvették. Adok is haza a rezsibe. Mindenre engedélyt kell kérni tőlük. Másfél szobában lakunk. Úgy akarnak szabályozni, hogy napi 500 forintot költsek csak. Szerintük mindene meg van az embernek. Lányt nem tudok haza vinni a helyhiány miatt. Általában ruhára költök, moziba járok. Egy lányt esetleg kávézni, moziba, sétálni szoktam vinni.
2014. jan. 10. 11:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Erre az a megoldás, hogy egyedül egy garzonba, vagy haverokkal közös albérletbe költözöl, és leválsz a szüleidről.

Mi az, hogy elveszik 25 éves korodba, a bankkártyádat? Állj a saját lábadra!

2014. jan. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha összefogsz 2 haveroddal és beköltöztök egy 3 szobás lakásba, akkor máris leváltál a szülőkről, és még csak nem is kell sokkal több pénzt kiadni. Fogadjunk nem 2 forintot fizetsz otthon.
2014. jan. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
26%
nyuszievagy?
2014. jan. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Költözz el, költözz össze valakikkel.

Nagyon nem normális, hogy ők osztják be a pénzedet, annak ellenére, hogy normálisan adsz haza is pénzt. Nem vagy már kisgyerek.

2014. jan. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Esetleg költözz el -.-
2014. jan. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nyuszi, csak tanácstalan. 30 ezer amit haza adok.
2014. jan. 10. 11:16
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti nyitnék másik számlát, vagy letiltatnám a kártyámat, hogy ellopták és csináltatnék másikat. Vagy ha nem gond a melóhelyen kérném kp-ban a fizetésem. :)
2014. jan. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
26%

Mivel az ő házukban laksz, a szüleidnek joguk van havonta meghatározni egy bizonyos összeget, ami fedezi az ott lakásodat, a rezsi rád eső részét, és az élelmezésedet. Ha ezen felül marad pénzed, azt viszont arra költheted, amire akarod. Nincs ebbe joguk beleszólni, nagykorú vagy és te dolgozol meg azért a pénzért. Hogy elvették a bankkártyád, az meg egyenesen bűncselekmény, garázdaság.

Ha nem tudod ezt velük tisztázni, akkor költözz el, állj a saját lábadra.

2014. jan. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
42%
uhh, én nem járnék egy ilyen nyúlbélával...
2014. jan. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
És hol laksz? Csak mert Bp.-en kicsit drágább az albérlet mint Debrecenben, illetve mennyit keresel? Így erre nem lehet választ adni, csak hogy költözz el, de ha nem tudjunk ezeket az infókat, lehet hülyeséget beszélünk.
2014. jan. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!