Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hány évesen veszítettétek el...

Hány évesen veszítettétek el a szüleiteket?

Figyelt kérdés

Hogy sikerült feldolgozni?

Meddig tartott a gyász?

Sajnálom, ha valakiben rossz érzéseket indít el a kérdésem..:(

17/L


2014. jan. 17. 22:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Aput nyolc éve 16 évesen, anyám még él.
2014. jan. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%

6-7 éves voltam, és eltünt az életemből, akkor élt.


Ha az embernek saját gyermekei vannak, az nagyon sok mindenre gyógyir, és sok mindent tisztábban lát, és helyén tudja kezelni a dolgokat és nem önmagát hibáztatja, mint ahogy teszik azok a fiatal felnőttek addig mig nincs sajáét gyermekük.

2014. jan. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

8 éves voltam. Anyámat elvitte a non hodgkin. Apámat a szesz. Anyu nem volt még 30 se.

20 év telt el azóta még mindig nem dolgosztam fel. Lelkileg megtörtem, nagyon sok gyógyszert szedek minden féle szorongásra és pánikbetegségre.

Fogyatékosnak érzem magam, néha magamban beszélek. Hát ez van.

2014. jan. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
én 3.5 voltam, mikor apukám meghalt. 31 éves volt, szívinfarktus. anyukám él, 62 éves lesz 21-n.
2014. jan. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
75%

Apámmal nem tartottam a kapcsolatot, ő még él...ha jól tudom.

Anyukámat tavaly márciusban, 47éves volt. Csak most kezdem el igazán feldolgozni,addig sem zuhantam magamba, csak belülről emésztett. Azt felfogni hogy meghalt...nem hiszem hogy valaha is feltudom.

Elcsépelt dolog, de az idő tényleg segít.:)

17L

2014. jan. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

22 éves voltam amikor apukám rövid betegségben (tüdőrák)49 évesen meghalt. Az elején azt hittem feldolgoztam, de rá kellett jönnöm majd egy év múlva hogy belebetegettem. Szorongással és pánikbetegséggel küzdöttem. Állandóan attól rettegtem hogy meghal valaki a családomból, főleg a párom miatt aggódtam.

Anyám még él de végülis mondhatni hogy meghalt számomra. Apukám halála után fél évvel már új hapsija volt és nem volt többet kíváncsi rám.

Nagyon nehéz ezt elfogadom, de nem tehetek mást.

2014. jan. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
32. És igyekeztem nem magamba zuhanni. El tudtam búcsúzni tőle, viszont így is kb.majdnem másfél év volt, mire talpra álltam.
2014. jan. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
10 eves voltam mikor apam meghalt. De szamomra 3 eves koromtol megszunt letezni..egyszer elvitt magahoz 2 hetre kb 5 eves koromban..azonkivul csak az anyjatol tehat a nagymamamtol kaptam csomagokat apam neveben alairva.
2014. jan. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

11 éves voltam, amikor apám 41 évesen meghalt. Előtte egy évig már nem beszéltünk, de feldolgozni elég nehéz volt.

Anya még él, most 46 éves.

19L

2014. jan. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Scream85 ***** válasza:

Anyukámat 16éve veszítettem el (akkor 12 éves voltam), apukámat pedig tavaly húsvétkor!

:(


28/F

2014. jan. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!