Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti szeretitek a szüleiteket?...

Ti szeretitek a szüleiteket? Milyen a kapcsolat? Milyen gyakran találkoztok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Én szeretem a szüleimet, de abban nem vagyok biztos, hogy ez kölcsönös. Sajnos mikor találkozunk mindig én megyek, Ők talán 2x ha nálam voltak... :(

Ha meg megyek úgy köszöntenek, mintha tegnap mentem volna el, pedig pénzszűke miatt csak félévente tudok menni, pedig ebben az országban van.

25/N

2013. júl. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az apukámmal nem tartom a kapcsolatot. Anyuval egész jól kijövünk, de már nem olyan a kapcsolatunk, mint régen volt.


18/l

2013. júl. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"anyámat" nem szeretem, Aput szeretem de nagyon, vele élek ezért szinte mindennap látom.Suli időszak alatt csak hétvégén vagy hétközben max egy fél napot.Jó kapcsolatunk van, vannak sértődések meg ilyenek néha, bizalmas dolgokról nemtudunk/nemszoktunk beszélni(nem tudom miért,de ez így alakult)

19/N

2013. júl. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem.

2. Nincs.

3. Soha.

2013. júl. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Mindennél jobban szeretem őket. A kapcsolatunk nagyon jó és még velük is lakom.
2013. júl. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
ez kérdés?lehet ilyet kérdezni,
2013. júl. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6. válaszoló, igen, ez kérdés, mivel ezen az oldalon minden 2. kérdés arról szól, hogy ki mennyire utálja a családját....
2013. júl. 19. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!