Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kamaszok! Ti mit szoktatok...

Kamaszok! Ti mit szoktatok mondani otthon, hogyha mondjuk el akartok menni egy buliba?

Figyelt kérdés

Én mindig bajban voltam ezzel,pedig el szoktak általában engedni mindenhova.

17L


2014. jan. 24. 18:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%

Buli lesz, megyek, majd jövök...


Mit kéne mondani? Éjszakai sakkszakkör?


Gondolom a szüleid is felkészültek, hogy a bugyid lecsusszan időről-időre, és matt részegre isszátok magatokat Martinival a csajokkal.

2014. jan. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 LamboLover ***** válasza:
100%

Az igazat, hova megyek mikor jövök, mit csinálok.

A szüleim addig nyugodtak, amíg tudják hol vagyok, és jó társaságban vagyok-e.

Jó igaz, ez csak úgy működik, hogy mindig őszinte vagyok, és tanulok is rendesen, nincs velem baj.

2014. jan. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
49%
még hová csúszna le neki 17évesen,te gyökér első válaszadó...
2014. jan. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 LamboLover ***** válasza:
100%

Első válaszoló általánosít, joggal sajnos, ezért nem kell nekiugrani, bár tény, hogy nem volt érdemleges a válasza.


De a kérdező nem tűnik annak a tipusnak akinek csak úgy lecsúszik időnként.

2014. jan. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Igazat szoktam mondani, bulizni megyek, elmegyünk x,y, helyre meg még ide oda.
2014. jan. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Az én szüleim ilyen téren szerencsések, mert én kifejezetten nem szeretek bulizni, ezért nem is szoktam eljárni. 14/F
2014. jan. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%

utolsó, hova szoktál eljárni te 14 évesen....?

Én mindig megmondom hogy hova megyek, mikor érek haza és azt is hogy kikkel megyek.

2014. jan. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

Anyu, lenne egy buli, ez és ez szervezi(tudod, akiről meséltem, normális), itt. 2-kor telefonálok, hogy mikor gyere értem, jó kislány leszek. Oké?

((igen, mikor jöjjön. Anyának elve, hogy éjszaka egyedül nem közlekedem. Vagy hazakísértetem magam, vagy értem jön, de 8-9 után nem mászkálhattam egyedül. Elmúltam már 20, de ha hajnali 2-kor felhívnám, hogy anya, rossz előérzetem van, gyere értem! Azonnal kocsiba ugrana, és értem jönne a világ végére is.))

2014. jan. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Buliba ugyan sosem megyek/mentem, mert rühellem... De akármi a programom, az igazságot mondom.

Miért kellene hazudni? Ide és oda megyek, ekkor és akkor jövök.

2014. jan. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Anno kb úgy adtam elő, hogy anya lesz egy buli szombaton itt meg itt, mehetek? Mire ő, meddig tart. Mire én, nem tudom de ott alszom a valamelyik barátnőmnél utána. Mire ő a valamelyik barátnő anyukája mit szól? Mire én, semmit.


Kb. ennyi volt, mert nem abban a városban laktam, ahol a sulim volt, így buliból sosem tudtam hazamenni.

2014. jan. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!