Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám nem akar engedni buliba,...

Anyám nem akar engedni buliba, mert rosszak a jegyeim, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 órám van őt meggyőzni.SOS!!!
2014. jan. 24. 18:11
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Elmentem végül a buliba... tényleg volt benne hiszti

viszont 19-es, nem értem miért kellett volna hazudnom, hisz ti csak névtelenek vagytok, ahogyan én is, a véleményetek nem érdekelt, a segítségeteket kértem. A magyar jegyek, azt a magyar osztályzásra értettem, ami 1-5-ig van tudtommal, ott 4-es lennék. Az itteni 1-10-ig levő osztályzással 8,30 voltam, ami azóta más 9- es. Sok gyökér... Nem is értem minek kezdtem el magyarázkodni, nagyon nehéz a felfogóképességetek. Akkor nem is folytattam veletek, de újra megtaláltam a kérdést és hihetetlen, hogy egy ilyen oldalon is ahol segíteni kéne a másiknak csak oltogattok mindenkit.

2015. aug. 17. 08:30
 22/22 anonim ***** válasza:
Ha a tizes a legjobb, akkor kapjal csak tizeseket es nincs gond.
2015. aug. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!