Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cybex callisto babakocsival...

Cybex callisto babakocsival kapcsolatosan mik a tapasztalatok, akár jók, akár rosszak?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 16. 08:13
 1/7 anonim válasza:
0%
Nem adnák ki ennyi pénzt mert 14 évesen nem férnék el benne....XD
2011. jún. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
figyelj megveszed rohadt drágán de 1-2 év után egy rajtatok maradt eladhatatlan lom lesz!!!
2011. jún. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ez meg az Abc design primo között vacilláltam.És végül a primot vettem meg ez nagyon keskeny.Téli cuccban nem fért volna el a lányom.
2011. jún. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves Első! 14 évesen talán már nincs is szükséged rá...

Kedves Második! Talán nem is befektetésnek szánom. Mert jól jöhet majd a családban, barátoknál született babónak is, ha "megörökli".

Kedves Harmadik! Azt én is néztem, csak barátnőmék ABC kocsijának a kereke irtó hamar elkopott, ezért nem biztos, hogy olyat vennék. A tiétekkel nincs ilyen probléma?

2011. jún. 19. 09:11
 5/7 anonim ***** válasza:
3.vagyok.Nincs!!!Szuper nagyon!!!
2011. jún. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%
az 1. vagyok 3. te belefértél???....XD
2011. jún. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
am én vagyok a 2. is :D
2011. jún. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!