Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukám, ha eldurran az agya,...

Apukám, ha eldurran az agya, mindennek elhord, utána amikor meg lecsillapodik, úgy tesz, mintha semmi sem történt volna. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Szóval itt a legkülönfélébb válogatott sértésekre gondoljatok, ne csak valami ártatlan kis "lehülyézésre".


Egyébként azt mondja, hogy nem tehet ellene, ilyen a természete. De az a legviccesebb, hogy van, mikor egyáltalán nem szolgálok rá a szép kis jelzőire, egyszerűen csak rosszkor vagyok rossz helyen, a közelében, és rajtam tölti ki a mérgét.


Már nagyon önbizalomhiányos vagyok emiatt, tiszta negatív az énképem, azt mondják, a kisugárzásom is tiszta depis, és úgy érzem, ez kihatással van mindenre az életemben.


Beszélni vele erről nem lehet, már próbáltam nem egyszer, csak az volt rá a válasz, hogy neki ilyen a természete, nem tehet róla.


2014. jan. 28. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nem normális. Faterod egy segg.
2014. jan. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak.Borzasztó lehet olyan helyen élni, ahol bármikor bánthatják az embert, főleg, ha az a saját apa.Anyukáddal is csúnyán beszél?
2014. jan. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a családban nálunk ilyen a bátyám, az anyám és megboldogult édesapám is....

hál istennek 19 évesen -elmenekültem onnan..de a bátyám és az anyukám a mai napig igy élnek. te hány éves vagy?

2014. jan. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Anyukámat nem nagyon érdeklem, általában sosincs itthon. Vagy munkán van, vagy a testvéreivel, illetve a nővéremnél, aki már házas, és nem él velünk.
2014. jan. 28. 21:20
 5/7 A kérdező kommentje:

Elnézést, félreolvastam, igen, anyukámmal is ugyanilyen csúnyán beszél.


21 vagyok.

2014. jan. 28. 21:23
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is ilyen, csak ő még utána le is tagadja. Rohadtul nem normális, de nem tudok ellene tenni semmit, így megszoktam és beletörődtem.
2014. jan. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én apám is ilyen üvölt 1órát valamikor bocsánatot kér valamikor nem

Már nem is érdekel meg sem kell hallani mit üvölt vagy mond el neki hogy nagyon szarul esik és ha baja van ne veled pattogjon akár milyen a természete

2014. jan. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!