Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ezt az egyik barátnőm írta....

Ezt az egyik barátnőm írta. Milyen tanácsot adjak neki?

Figyelt kérdés
Már nem látok kiutat az egész életemből mert van nekem egy17éves fiam aki drogozik iszik gyógyszerezik az édesapja mindenbe támogatja evvel akarja tökre tenni az életemet ami lassan sikerül mert közbe kaptam egy ideg összeomlást és már mindent megpróbáltam és mindig azt mondják hogy nagyon sajnáljuk nem tudunk segíteni kőrözik és az apja bujtatja vissza viszik az intézménybe és ezt az egyik barátnőm írta. milyen tanácsot adjak neki?
2014. febr. 7. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

nekem ez kamunak tűnik...

én biztos nem írnám a barátnőmnek, hogy van egy 17 éves fiam, mert nyilván tudja... barátnő tudna az idegösszeomlásról is...

plusz a vége pont olyan írásjel nélküli, tagolatlan, mint a szöveg maga...

2014. febr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Akkor tudja hol van, nem?

Vagy ismeretlen helyen bújtatja az apja?

2014. febr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem akárki is írta ezt,gondolkodjon el azon,hol hibázott a gyereknevelés során.
2014. febr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez sajnos nem kamu. Biztos hibázott a nevelésben. Igen tudja hol a gyerek,ha feladja a rendőrségen a rendőr visszaviszi az intézetbe másnap megszökik. A nevelésbe sokat hibázott mert ráhagyta amit akart azt csinált. De az idősebb gyerek egyetemista a kissebbel is van gond de még nem ilyen sok.
2014. febr. 7. 18:58
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
Tinikém, a napi pársoros kamu zagyvalékoddal... unalmas vagy már. Tényleg nincs egyetlen barátod sem, akivel el tudnád tölteni a szabadidődet?
2014. febr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mondom nem kamu. Na ez a baj hogy sok kis pi..a felrakja a kamu kérdéseit és ami tényleg igaz már azt se hiszi el az ember. Elég szomorú hogy már itt se lehet semmit kérdezni mert egyből kamu. Hát ez nem. Nem vagyok már tini hanem felnőt nő vagyok. Nem irnék ilyeneket ha tudnám mit tudnék tanácsolni neki. De köszönöm a segítséget. Ezért nem jártam eddig se fel ide és ez volt az utolsó hogy ide kérdést tettem fel.
2014. febr. 8. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!