Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Az egyik haveromna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Az egyik haveromnak bejön a barátnőm és szeretné elhívni valahova, és tőlem kért tanácsot. Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 23:31
 1/8 anonim válasza:
Mond neki azt hogy: figyelj ide tesó én nőm nem viszed te sehova ;)
2013. márc. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kössz,de azt elfelejtettem írni,hogy én lány vagyok.. :DD
2013. márc. 16. 23:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy oldja meg... :)
2013. márc. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Végül is...egyébként szerintetek szóljak róla a barátnőmnek???
2013. márc. 16. 23:45
 5/8 anonim ***** válasza:

attól függ, hogy állsz a dolgokhoz...

ha esetleg nem fűz a haverodhoz valami komolyabb szál, úgy értem nem éppen neked tetszik akkor lendíthetsz is a dolgon..

esetleg mikor csacsogtok a barátnőddel akkor rákérdezhetsz, hogy mit gondol a haverodról...lehetőleg ne bénán amiből levágja, hogy mi van...


de tudok én neked egy sokkal jobb megoldást amivel mindenkinek jót teszel és leginkább magadnak, hogy kimaradsz belőle és hagyod, had intézze mindenki a dolgát úgy ahogy szeretné ...

a kerítő néha beszívja már pedig te itt az lennél...

2013. márc. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Missi_Key ***** válasza:

hát ha tényleg a barátod, akkor előbb őt kérdezd meg h bejön e neki a pasi, és mit válaszolj....

és azt a választ mondd a srácnak.

2013. márc. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
SZerintem ha csak tanácsot kért, hogy hova vigye, akkor felesleges szólni a barátnődnek. Még a végén az lenne a probléma, hogy keversz. Egyszerűen csak adj tanácsot. Ennyi.
2013. márc. 17. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Okés,megfogadom a tanácsokat... :) Köszönöm szépen! :)))
2013. márc. 18. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!