Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjuk el a szüleimnek,...

Hogy mondjuk el a szüleimnek, hogy terhes vagyok, ha ezzel lehet, hogy elveszítem őket?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok és lassan el kell nekik mondanom. A baj az, hogy nem tudják, hogy újra együtt vagyok a párommal.

Ő 34 éves és fél éve szakítottunk (előtte több, mint 5 évet voltunk együtt), de újra összejöttünk, csak erről a szüleim nem tudnak. Ők sosem kedvelték, szerintük nagy volt a korkülönbség, hatalommániás, a pénzével megvásárolt (gazdag és ezért eléggé megváltozott az életem, miután összejöttünk) és csak kihasznál, csak azt látták, hogy a kapcsolatunk miért nem működhet.

A legjobb barátnőm szerint ha megtudják, hogy gyerekünk lesz, elveszítem őket, mert amíg együtt voltunk, rengeteget veszekedtünk apáékkal és miután szakítottam a barátommal, sokszor mondták, hogy végre észhez tértem, tudták, hogy nem fognak bennem csalódni és hasonlókat.


Szeretem őket, mert a szüleim, de a páromat nem akarom egyszer elveszíteni miattuk.


2014. márc. 12. 15:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%
Ugye nem 17 éve vagy?
2014. márc. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
lemaradt az "s"
2014. márc. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%
Ha most rossz lesz a hír miatt a viszonyotok, talán ahogy megszületik a baba ,ők is változtathatnak a hozzáállásukon. Egy unoka sokat tud segíteni az ilyen helyzetekben.
2014. márc. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem 17 éves vagyok.
2014. márc. 12. 15:10
 5/24 anonim ***** válasza:
38%

Hány éves vagy?


Ha ilyen gazdag a pasi nem futotta gumira vagy fogamzásgátlóra?

2014. márc. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
70%

Akkor nem gond szerintem.Majd beletörődnek a szüleid.Ha meg nem akkor így jártak.

Odaállsz,megmondod ez van.A pasid majd eltart titeket és kész.

2014. márc. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%
Miért, hány éves vagy? Gondolom már külön élsz a szüleidtől(remélem...) Jobb lenne minél előbb lemondani nekik mindent.Aztán elviselni a haragjukat.Úgy is lenyugszanak
2014. márc. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%
Hány éves vagy? Mennyire függsz a szüleidtől?
2014. márc. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
81%
Ha felnőtt nő vagy, és a barátod is vállalja a gyereket, akkor nyugodtan vállaljátok a szüleid előtt is. Majd megbékélnek, ha megszületik az unoka. Én soha nem értettem, hogy valaki csak azért nem fogad el mást, mert "gazdag".
2014. márc. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
84%
Ha a párod is szeretettel várja a babát és Téged is szeret, meg van az anyagi feltétel (külön laktok), akkor nincs mibe beleszólniuk.
2014. márc. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!