Ti mit választanátok?

Figyelt kérdés

Következő helyzett adott: 19 éves, meleg fiú vagyok.


Két éve kiderült itthon rólam, hatalmas balhé keveredett, szörnyű helyzetbe kerültem. Konkrétan megmondták nekem, vagy a 'normális' kapcsolatokat választom, vagy mehetek..

Sajnos én az elsőt választottam, azaz még barátnőm is lett.. azonban úgy érzem, nem bírom, nem akarom tovább ezt folytatni.

Úgy döntöttem, hogy elmondom, hogy elegem van a színjátékból és érettségi után ha nem tudnak elfogadni elmegyek. Az a dolog ami gátol, hogy nem tudom, hol fogok lakni, miből fogok enni.. stb.

A kérdést adott, ti megtennétek ezt és bevállalnátok, hogy elfelejthettek minden anyagi segítséget, hogy végre önmagatok lehessetek?

Én már döntöttem, elmondom, csak a ti véleményetekre vagyok kíváncsi.


2014. márc. 13. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon korlátolt szüleid vannak. Azért a kedvükért ne kezdj el lányokkal járni mert ez nem tisztességes, hogy átvered őket. Igen ha ennyire nem értik még akkor még a költözés is jobb megoldás vagy nagyszülők rokon nincs aki megértőbb.
2014. márc. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Amennyiben meg tudod oldani a megélhetésedet (és nem úgy, hogy összeköltözöl valakivel, aki eltart), akkor mindenképpen tiszta vizet öntenék a pohárba és mennék.


Ha nem megoldható a megélhetésed, akkor egyelöre nem tartanél fenn semmilyen párkapcsolatot (sem növel, sem férfivel), és megalapoznám azt, hogy ne legyek senkire rászorulva és csak akkor lépnék, ha ez biztosítva van.

2014. márc. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
ha van hová menned,akkor mennék,ha nincs,akkor nehezen,de megvárnám amíg lesz egy munkahelyem a helyedben,és aztán mennék egyből.
2014. márc. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

ha már otthon tiszta vizet öntöttél a pohárba..

Kár viszakozni! A nehezén túl vagy! Hisz akiket szeretsz azoknak eltudtad mondani! A reakciójuk elég gáz..de lehet az idő segít!

A lányokat nem verheted át! Az szemétség!

Hajrá! Lépj! Egyszer úgyis megtennéd!

2014. márc. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Én még pár hónapig nem mondanám el. Rögtön keresnék munkát, és 2-3 hónapig még gyűjtögetném a fizut, után elmondanám és lelépnék.
2014. márc. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
én 1x elkezdenék spórolni albira, h minden meglegyen azt hellooooo
2014. márc. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
32%
Szia.En elmennek dolgozni erettsegi utan,(ennel meg egy gar is jobb),megvarnam amig osszegyulik a penz az alberletre,neznek sunyiba egy egy szobas alberletet,es mikor minden klappol,akkor lelepnek.Csunyan fog hangzani amit most irok,de ha eddig kibirtad,akkor azt meg kibirod,amig isszegyulik gyorsan a penz.:( En ezt tennem.
2014. márc. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!