Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálja ezt az anyám?

Miért csinálja ezt az anyám?

Figyelt kérdés

Jelenleg itthon lakok, de szeretnék mielőbb elköltözni csak még nem találtam megfelelő albérletet. Tegnap délelőtt összevesztem az anyámmal, kifakadt hogy jaj nekem milyen jó dolgom van hogy itthon lakhatok (???) meg hogy nekem eszem ágában sincs innen elköltözni. Hát ezt nem tudom mire értette, mert amúgy maximálisan önellátó vagyok, még be is szoktam segíteni, dolgozok, és folyamatosan keresek albit. Meg hogy mikor költözök már el végre? Mintha nem is a gyereke lennék, hanem valami idegen...


Este hallottam hogy telefonon beszélget a barátnőjével, és hallottam ahogy mondja neki hogy jaj nem is tudja mihez fog kezdeni ha én elköltözök, ő erre még nem készült fel, ő nem szívesen engedi el a hozzátartozóit, meg hogy jaj hogy fog így látni ha másik városba költözök (ahol dolgozok).


Nem értem, miért csinálja ezt? Most hazudott a barátnőjének és csak játszotta előtte a mintaanyát, vagy tényleg így gondolja előttem színészkedik? De egyáltalán miért? Miért érdeke hogy már szinte menekülni akarok itthonról, mert támad ahol ér? Nem értem...


2014. márc. 20. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem értem az ilyen szülőket. Az olvasodtak alapján 2 színűnek tűnik, én minél hamarabb elhúznám onnan a csíkot.
2014. márc. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
erre én is kiváncsi lennék!de kedves kérdező, hány éves vagy?
2014. márc. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát még én milyen kíváncsi vagyok :) egyébként 23 vagyok
2014. márc. 21. 21:39
 4/4 anonim ***** válasza:

engem anya anno szabályosan kipaterolt a lakásból, hogy ne éljek a nyakán alapon a mai napig azt állítja, hogy már jóval hamarabb meg kellett volna tennie ezt a lépést, és azóta is másoknak viszont úgy adja elő magát, hogy milyen fontosak neki a gyerekei...


és pont én is ezt érzem, mint kérdező : "Mintha nem is a gyereke lennék, hanem valami idegen... "

2014. ápr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!