Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az normalis dolognak szamit...

Az normalis dolognak szamit ha 26 evesen meg nincs gyekekem?

Figyelt kérdés
A kornyezetemben mar mindenki 25 evesen apa lett marmint van mar egy-ket gyereke. En is szeretnek egy kicsitbabat de, ugyerzem nem vagyok meg hozza eleg felkeszult. 26/f

2014. márc. 24. 06:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ó, még bőven belefér, főleg, hogy férfi vagy. Ráérsz vele 30 fölött.
2014. márc. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, mindenkinek más korban jön az el, hogy babát szeretne, és más korban találja meg hozzá a megfelelő társat.
2014. márc. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Purification Death válasza:
84%

A mai világban már ilyennel nem kell foglalkoznod, ha csak nem elvárja-várják tőled!van ilyen is.

Az előttem válaszolóval egyet értek.

2014. márc. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
55%

mostanában a többség is 30 év körül vállal gyereket mert sokan tanulnak; egyetemre, főiskolára járnak. van aki doktorálni akar. és még ezután várja hogy találjon munkahejet.... stb.


szval még ráérsz vele

2014. márc. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
A gyerekvallalas nem eletkor fuggo. Ha megtalaltad a tarsad, es eleg erettnek v felkeszultnek erzed majd magad, akkor johet a baba! Szerintem.
2014. márc. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Na igen. Se idom nem lenne most egy gyereknevelesre se turelmem. 1 kommentelo: az a 26/f az 26 eves ferfit jelkepez. :)
2014. márc. 24. 07:24
 7/12 anonim ***** válasza:
Bőven ráérsz.
2014. márc. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Normális, igen. Ne a társadalomnak, a baráti körödnek vállalj gyereket, hanem magadnak és a párodnak. 26 évesen szerintem kevés férfi érzi magát késznek rá, gyanítom a te barátaid sem így döntöttek volna, de ha egy nő egyszer a fejébe vesz valamit :)

Nekem 26 évesen ütött be egyik napról a másikra, hogy szeretnék babát. Mondtam a férjemnek- ő akkor 28 volt- hogy szóljon ha késznek érzi magát. Kellett neki egy év még, aztán kezdtünk próbálkozni.

Csak az számít, hogy te mit akarsz, fontos hogy várd örömmel a babát és kiegyensúlyozott életet tudj neki biztosítani.

2014. márc. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Normális. Ne a környezetdhez mérd magad, pláne nem a gyereknevelésben, hanem önmagadhoz: te érzed és te tudod, hogy mikor vagy érett egy stabil párkapcsolatra és az apaságra, nem más.
2014. márc. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Jaj kérdező, előbb olvasd újra mit írt az első kommentelő, utána okítsd, hogy mit jelent a 26/f... értő olvasás a kulcs...
2014. márc. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!