Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nagyon furcsa dolognak vagyok...

Nagyon furcsa dolognak vagyok rabja. Jópárszor jártam olyan országban ahol iszlám a vallás. Egyszerűen rabul ejtett a müezzin a mecsetek, Mekka, a nők öltözete stb. Szerintetek még normális vagyok, hogy ezért rajongok?

Figyelt kérdés
A barátaim szerint vmi bajom van az emeleten....
2013. aug. 31. 15:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Vaalakinek a pap, valakinek....avagy az izlések és a pofonok esete.
2013. aug. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát a nők öltezete az valóban valami csodálatos. Nincs is annál szebb látvány, mint amikor a nő szemein kívűl mást nem is látsz belőle, és azt képzelsz, hozzá amit csak akarsz. Ez az igazi szabadság. ;)
2013. aug. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nekem valahogy tetszik:)
2013. aug. 31. 15:29
 4/17 kzs ***** válasza:

Nézd, mindenki maga dönt, hogy mit követ.


Kérdésedre válaszolva: normális vagy, de a külső - amit ott látsz - nem minden. A tartalmába is bele kell látni, és elképesztő amik ott mennek!


Ha az én gyerekemről lenne szó, BIZTOS hogy lebeszélném!

2013. aug. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 bakur12 ***** válasza:
Normalis vagy. Kivulrol, minden szep, meg az arany kalitka is. Ha viszont muzulman no lennel, akkor jobban vonzana Magyarorszag. Azer, mert kb. annyi jogaik vannak, mint az allatoknak..
2013. aug. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönom mindenkinek!:-) A kommentek alapján inkább kívülről szemlélem ezt a szép világot...
2013. aug. 31. 20:47
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az iszlám világ eléggé egzotikusnak számított már a romantika korában is. Szemléld nyugodtan, de ne hagyd, hogy átvegye feletted az uralmad!
2013. aug. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%
Teljesen normális dolog. Nem gondolom, hogy a nőknek annyi joga lenne, "mint az állatoknak". Kedves kérdező! Ne higgy azoknak az embereknek, akik csak hallomásra "ismernek" valamit. Én muszlim vagyok. Vannak jogaim, sokkal több, mint egy európainak és nagyon boldog vagyok. A férfiak felnéznek rám, mert nem "használtatom" magam idegen férfiakkal. Nekem majd lesz egy férjem, akit szeretni fogok, és ő is szeretni fog megbecsül majd engem. A szüleim is tisztes házasságban élnek. A média, a tv hamis képet ad a muszlimokról.Ez nagyon elszomorít. Jó ...most majd jól leszázalékoljátok a kommentemet, de engem ez nem érdekel., mert minden egyes szó, amit leírtam igaz.
2013. aug. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó kommentelő! Koszonom a válaszodat:) megkérdezhetem milyen nemzetiségű vagy?:-)
2013. aug. 31. 22:39
 10/17 anonim ***** válasza:

Normális vagy, bár feltehetően fiatal és kissé naiv. Fontos, hogy olyannak légy a rabja,amit jól ismersz, tudod meddig terjednek a határaid.

A muszlim világ és értékrendje más, mint az európai. Nem jobb, vagy rosszabb, hanem más. Ezt - itt is - sokan félreértik. Általában az emberek amit nem ismernek, azt rossznak tartják. És hogy önmagukban ne kelljen csalatkozniuk, mindent elhisznek, ami rossznak tartja a másikat.

A muszlim világban legalább annyi az érték, mint az európaiban. Az igazi az lenne, ha ezek összeadódnának, és mindkét világnézet hibái kioltanák egymást. De ez persze nem így működik.

2013. aug. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!