Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan adjam be anyámnak,...

Hogyan adjam be anyámnak, hogy pszichológushoz akarok járni?

Figyelt kérdés
13 éves vok és már e-mailezek az iskolapszichológussal de személyesen még nem merek vele bezsélni mert akkor a szuleimnek tudnia kéne róla.mit tanácsoltok hogyan hozakodjak elő a témával?
2014. márc. 26. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
Oké, elég gáz, hogy 13 évesen "vok"-nak írod a "vagyok"-ot, de ehhez egy nyelvtantanár is elég lenne... Miért akarsz pszichológushoz járni?
2014. márc. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kovpet ***** válasza:
Nem hiszem, hogy az iskoladoki kiadna a szüleidnek, ha te nem akarod. Miért tenné, te vagy a betege, neked akar segíteni. Lehet, jogilag sem teheti, bár te igen fiatal vagy, így ezt nem tudom biztosan.
2014. márc. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az iskolapszichológushoz kell fordulni a témában vagy egy jó fej ófőhöz, ha van. Ők felnőttként be tudják adagolni anyukádnak azt, hogy muszáj, és ha jó fejek, akkor úgy tudják beadagolni, hogy anyukád lesz az, aki rohanvást visz orvoshoz.


Ja: ne pszichológushoz menj, hanem pszichiáterhez, gyermekpszichiáterhez.

2014. márc. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A pszichiáter csak megállapítja, hogy semmi bajod, mert durvább esetekhez van szokva. Esetleg gyógyszert ír fel, ami csak átmeneti megoldás. Szerintem pszichológushoz fordulj!
2014. júl. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg a szüleid tudják hogy gyenge vagy fejbe és szellemileg.
2014. szept. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!