Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek nem furcsa ez az...

Szerintetek nem furcsa ez az egész dolog?

Figyelt kérdés

Sajnos eléggé fura szituációba keveredtem.

Egyik nap elmentem a szüleimhez (már külön élünk, de anyám adott kulcsot a lakáshoz), hogy elhozzak pár dolgot a régi szobámból. Felhívtam telefonon, azt mondta, hogy ő dolgozik, de menjek nyugodtan, csak aztán zárjam be a lakást. Mikor hazamentem, és ki akartam nyitni a bejárati ajtót, észrevettem, hogy nem nyílik, mert a túloldalon benne volt a kulcs, így nem lehetett kinyitni. Azt gondoltam, hogy mégis otthon lehet anyám. Csengettem, erre nem jött ki senki. Aztán dörömböltem az ajtón és nagy nehezen apám ajtót nyitott. Az arcán egyértelműen rémületet, és meglepettséget láttam, amit nem tudtam hová tenni. Mondtam neki, hogy csak pár dologért jöttem, felmegyek a régi szobámba, és aztán ott sem vagyok. Ő azt mondta, most nem jó, jöjjek máskor. De mondtam, hogy tényleg nem maradok beszélgetni, csak felmegyek, lejövök, és ennyi. Aztán kapcsoltam (de tévedtem), hogy biztos anyu is otthon van, és szeretkeznek. Így rákérdeztem, mosolyogva hogy "mégis itthon van anyu? zavarok?", de ő azt mondta hogy nem, nincs itthon, most tényleg nem alkalmas, ne haragudjak, nem érzi jól magát.... már tényleg nem akartam erőszakoskodni, inkább elköszöntem, és otthagytam őt.... Megfordult a fejemben, hogy van nála valaki, és azért nem enged be. Tudni kell, hogy anyám szerint mostanában elég sokat veszekednek...


2014. márc. 28. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen egyertelmu a helyzet.
2014. márc. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
Szeritnem ez az, ami nem rád tartozik.
2014. márc. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
3%

Attól, hogy kombinálsz, még nem fogod tudni az igazságot.

Ha pedig nem tudod az igazságot, akkor mélyen hallgass az ügyről, nehogy anyádnak szólj!!

Zárd le magadban, lépj túl.

2014. márc. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jol gondolod biztos volt valaki ott.Ha nem ėrzi jol magát attol meg beengedhet.
2014. márc. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem ez elég egyertelmü.ha nem akar beengedni és sokat veszekednek akkor szerintem jól gondolod.
2014. márc. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérdéses.
2014. márc. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

A kérdés szerintem kamu.


Igazából ilyent nem kérdeznél, mert egyértelmű a helyzet.


És nem tudok olyan házat, lakást elképzelni, ahol nem lehet kinézni, hogy ki jön. Ha nem lehet, és és csalom a párom, akkor meg nem megyek ki.

2014. márc. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A disznó,ha már félre kufircol legalább ne anyád ágyába.Én megmondanám
2014. márc. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

ma 19:19!


1. Nem kamu, miért lenne az!

2. Gondolom kinézett az ablakon, és látta hogy én vagyok (a bejárati ajtójukon, az ablakon csak belülről lehet kilátni, fordítva nem), tehát gondolom inkább kijött szólni, hogy menjek el, mint hogy fél órán keresztül csengessek. Hisz tudtam, hogy ha belülről benne van a kulcs, akkor csak otthon van valaki....lehet hogy ő is hallotta a kulcs csörgést, mikor odament kinézni, hogy ki az....


Amúgy azóta anyám hívott, hogy apám furán viselkedik, a kanapén fekszik, és azt mondja nem érzi jól magát (elmeséltem neki a furcsa találkozást apámmal)...


1. Vagy tényleg rosszul volt, bár nem értem miért nem mehettem fel ennek ellenére...

2. Hitelesítette a dolgot...

2014. márc. 28. 22:11
 10/11 A kérdező kommentje:

ma 19:08


Szerintem meg rám tartozik, ha apám megcsalja anyámat....

2014. márc. 28. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!