Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem szeretnék lánybúcsút, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretnék lánybúcsút, de senki sem érti meg. Valóban ilyen furcsa dolog ez? Miért néznek hülyének, ha nem akarok?

Figyelt kérdés

Anyósom és leendő sógornőm is csak azt erőszakolja, hogy de legyen, mert az kell. Nagyon szépen el is tervezték, hogy milyennek kellene lennie szerintük, és teljesen úgy nyilatkoznak mindenki előtt, mintha ez az én vágyam és elképzelésem lenne. Pedig már mondtam, hogy nem igazán akarom, de mintha a falnak beszélnék.

Legénybúcsú lesz a fiúknak. Nincs is vele semmi baj, ha a párom szeretne, hát én nem vagyok ellene. De miért kell nekem is tartanom lánybúcsút? Besavanyodott lennék, hogy én így gondolkozok, és nem érzem szükségét? Hogy szereljem le őket,milyen ötlettel, hogy ne kelljen ezt végigcsinálni?

Nektek milyen volt, ha volt, vagy voltatok már lánybúcsún?


2009. máj. 19. 11:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
sejtem mire gondolsz: amolyan táncosfiús, hú de nagy buli lesz leánybúcsúra. Na ehhez nekem sincs kedvem. De nem kötelező ezt így tartani. Én valószínűleg meghívom magunkhoz a barátnőimet, eldumálunk, remélem ellátnak jókívánságokkal, ilyesmi. Szerintem több ember gondolkodik úgy mint te, csak a világ nem ezt sugallja.
2009. máj. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne azt mondd, hogy nem igazán akarod, hanem azt hogy nem akarod és kész. A te esküvőd, nem az övék.

Nekem még nem volt rá alkalmam, de ha egyszer férjhez is megyek, tuti nem lesz lánybúcsúm. A falra mászok tőle.

Egy ismerős házasodott tavaly, mindenféle baromságot kitaláltak a lánybúcsúra, még a fő térre is kiállították petrezselymet árulni!! Döbbenet.

2009. máj. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

11.38 ja!


amin voltam: egyik legjobb barátnőmnél. Beszélgettünk, apróbb ajándékokat adtunk, kajáltunk. Az egyik lány pedig netről esküvői szokásokat gyűjtött és azon vidultunk, érdekes dolgokat tudtam meg. A barátnőm pedig meg volt hatva, hogy ez a pillanat is eljött az életében és most együtt lehet a barátaival

2009. máj. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz, akkor ne csinálj.

De ne azt mondd, hogy nem igazán akarod.

Mondd azt, hogy nem akarod és kész. Mondd meg, hogy tőled ők azt csinálnak amit akarnak, ha szerveznek valamit akkor az a saját bulijuk lesz, mert te nem mész el.

Legyél határozott. Néma gyereknek anyja se érti....

2009. máj. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz, ne csinálj, egyébként ha táncosfiús lánybúcsút terveznek, és még lelkesek is, akkor sejtésem szerint inkább nekik hiányzik a látvány :-) Ha ilyen lesz, én rákérdeznék, már csak azért is. :-)

Mellesleg én szeretnék majd, de ha lesz rá pénz, akkor én a Vidámparkban szeretném tartani :-)

2009. máj. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a nem akarsz lánybúcsút, akkor udvariasan, de határozottan utasítsd vissza! A gyomrom felfordul nekem is a chippendale-fiús, sikítozós lánybúcsúktól...

Az én lánybúcsúm egyébként úgy nézett ki, hogy átmentem a legjobb barátnőmhöz, beszélgettünk, filmet néztünk, ettünk-ittunk, jól éreztük magunkat kettesben. Nekem sem volt igényem nagyobb bulira, a férjem meg egyáltalán nem tartott legénybúcsút (amúgy sem szokott inni, a barátai meg mind külföldön élnek, sosem érnek rá).

Tehát szerintem egyáltalán nem ciki, ha nem lesz lánybúcsú, a te esküvőd, a te döntésed, anyósod és sógornőd meg menjenek bulizni kettesben. :P

2009. máj. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%

Azért erőltetik, mert azt hiszik, utána jól fogod mégis érezni magad.

Mondd meg, hogy nem lesz ha mégsem akarsz.

Tarthatnál olyan hennafestős, teázós, füstölős félhomályban halk zene mellett beszélgetőset esetleg.

2009. máj. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%

Én sem akartam annak idején, de rámerőltették! Én kimondottan SZARUL éreztem magam, de ez senkit nem érdekelt! A barátnőim ott sem voltak, mert mindegyiknek akkor volt pici a babája. Férjem haverjainek a női voltak ott, akikkel egyébként sincs túl sok közös témánk. Mondjuk jobb lett volna ha anyóst is odahívják, mert akkor el sem mentem volna, annyira gyűlölöm a vén szipirtyót. NE HAGYD MAGAD!!!! Ne csesszenek már el egy másként nyugalmas estét! Ha nem értik meg, add meg nekik ezt a linket, hogy "nézzétek csak, valaki milyen jó kérdést tett fel a gyakorikérdésekre"

Nem kell nekik tudni, hogy te voltál. :-)

2009. máj. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy azért akarják ennyire, mert nekik nem volt? Nem tudom, csak kérdezem, mert az is lehet, de mindenképpen beszéld meg velük.
2009. máj. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%

Szia!

Abban teljesen igazat adok az előttem íróknak, hogy ne légy mulya, ne azt mond, hogy nem igazán akarsz, hanem, hogy nem akarsz és ne szervezkedjenek, mert nem mész el.

Nem mindenkinek jön be a lánybúcsú, ezt mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy ő akar-e vagy sem, de ráerőltetni nem túl szép dolog.

Azért lenne egy kérdésem: akkor sem szeretnél, ha nem az anyósod és a sógornőd szervezné?


Nekem és az összes barátnőmnek volt lánybúcsúja, de egyikünknek sem vetkőzőfiús, nyálcsorgatós, sikoltozós, magunkból kifordulós, az ilyet nem igényeltük és szerintünk nem is illik.

Mindenkinek a többiek szervezték, a búcsúztatott lány leadta a listát, hogy kiket szeretne ott látni, akik társaságon kívüliek, azoknak az elérhetőségét.

Rengeteget nevetgéltünk, voltak vicces feladatok: pl. bekötött szemmel melyik a leendő férjed ruhadarabja; mennyire ismered a pasit, a közös dolgaitokat; házassági és gyereknevelési tanácsokat osztogatnak a többiek, stb. Persze minden humoros formában és mellette azért folyt az alkohol rendesen, ha valamit elrontottál, akkor inni kellett, na nem a lerészegedésig.

Azért, hogy a szexualitás se maradjon ki, általában mindegyik leányzó kapott egy erotikus tortát. Ezen felül ajándékot: volt, hogy egy fényképes albumot, egyedi pólót stb.

Mindez általában egy kerti party keretén belül.

Persze a fiúknak is ilyen volt: a legtöbb esetben volt egy-két közös feladat is, ezt telefonon rendeztük le, pl. a megadott szavakból szerelmes verset kellett fabrikálni és azt felolvasni.

Én nagyon örültem neki, hogy ilyet szerveztek a barátnőim, másmilyen valószínűleg nem is tetszett volna.

2009. máj. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!