Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Kijöttem külföldre dolgozni még pár hónapig itt leszek.Anyámmal majdnem minden nap skypozunk de mindig csak 5-6 percet mert kitalálja hogy megy aludni,fáj a feje,leviszi a kutyát,főznie kell,dolga van stb.. persze amikor én otthon voltam szinte egész nap a gép előtt ült most meg szinte lesz*r mintha mindig le akarna rázni.Tökre unom már hogy ha elakarok neki valami mesélni akkor nem is hallgatja végig csak mondja hogy megyek lefekszek vagy stb..Miért csinálja ezt? Ne hívjam fel pár napig vagy mi? 18/f
2014. márc. 30. 22:29
 1/4 anonim válasza:
0%
Nem érdekled ne hívd fel ha fontos vagy keresni fog ! ha nem meg ezt meg etted mert már lese sz.ar
2014. márc. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is éltem külföldön, anyám kb minden nap hívott, majdnem megőrültem, mert itthon kb 2 hetente beszéltünk. Apám meg sosem hívott, és nem azért mert leszart, hanem annyira hiányoztam neki, hogy így könnyebb volt neki elviselni...
2014. márc. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan írhatnál neki emailt is!
2014. márc. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet,hogy nem szeret skypolni, én pl nem érek rá egész nap/de huzamosabb ideig sem a gép előtt lenni. Skypon biztos nem tudnék 3percnél tovább lenni, telefonon is ha a férjem hív csak gyorsan megbeszéljük és le is teszem, viszont ha emailt kapok, ha van időm elolvasom, és válaszolok.
2014. márc. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!