Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Bevállalnátok a helyemben egy...

Bevállalnátok a helyemben egy gyereket apa nélkül?

Figyelt kérdés
26 éves nő vagyok. Tudom, hogy manapság sokan még 35 éves kor felett kezdenek el szülni, de én sosem szerettem volna ilyen későre hagyni, úgy terveztem, hogy 25 éves korom környékén már terhes leszek az első gyerekemmel. Viszont egyelőre kilátásban sincs tartósabb párkapcsolatom, nem is voltam sose az a könnyen ismerkedős, bulizós fajta. Gyereket viszont már nagyon szeretnék és egyre sűrűbben megfordul a fejemben, hogy keresek egy szimpatikus alanyt és csináltatok vele egy gyereket. Természetesen utána neki semmi köze nem kellene, hogy legyen hozzá/hozzánk, nem kérnék tartásdíjat, még a nevére sem kellene vennie. Az állásom biztos, viszonylag jól fizető. Mit gondoltok? Bevállalnátok a helyemben?
2014. ápr. 1. 18:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%
Nem.
2014. ápr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%

én a helyedben várnék egy apa-jelöltre! önszántadból nem foszthatod meg a gyermeked egy apától.

vagy akkor keress egy olyan férfit, aki így gondolkozik mint te, h szeretne már gyereket, de nincs kitől. még a végén egymásba szerettek a gyerekcsinálás után :)

2014. ápr. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%

Értelmes ember nem fog neked gyereket csinálni, mert hiába mond le róla akár szóban, akár írásban, a törvények kötelezik rá, hogy tartásdíjat fizessen, stb.

Inkább javaslom a spermabankot és a mesterséges megtermékenyítést, akkor nincs bonyodalom.

Hogy bevállalnám-e a helyedben? Jó kérdés. 26 évesen nem, 30-32 évesen már talán. Az biztos, hogy szülés után még nehezebb lesz kapcsolatot találni.

2014. ápr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%
Nem, semmikepp. 1-2 ev alatt annyit fordul az emberrel a vilag, siman johet valaki, akibe beleszeretsz es szivesen szulsz neki. Nem vagy elkesve, ne kapkodd el!
2014. ápr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
78%

csak akkor vállalnék be egyedül gyereket ha annyi tartalékom lenne, ami elég 2 évre minimum, plusza a szüleim (nem anyagi értelemben) tudnának, és szívesen segítenének.


De várnék még pár évet..26 évesen egyedül nem..

ráadásul benen felmerül, hogy tuti akarom-e hogy a gyerekem 100%osan apa nélkül nő fel...alap hendikeppel indul..

2014. ápr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
74%
Nem vallalnam be. Par evvel vagyok idosebb mint te de ilyet nem csinalnek. Fiatal vagy meg gondolod gyerek mellett konnyebb lesz ismerkedni. Meg ha barmi baj van pl. elveszted a munkad keresheted az apat gyerektartasert. Amugy igy egyejszakas kalandbol gyereket vallalni felelotlenseg lehet a gyerek nem is jonneo ossze csak egy nemi betegseg.
2014. ápr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
77%
Semmiképpen sem, még megbánhatod. Nem késtél le semmiről sem. Gondolj a gyerekre, szerintem jó lenne neki apa nélkül? Elég önzőség és felelőtlenség lenne.
2014. ápr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
78%
Nem. A gyerek egeszseges fejlodesehez apa is kell.
2014. ápr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
68%
azt átgondoltad, hogy min. 18 évig minden áldott nap minden percben foglalkoznod kell vele, ez egy embernek kicsit sok tud lenni, a családod mekkora? be tudnak segíteni? annyi minden van amit egyedülálló anyaként nehéz lesz megoldanod, csak akkor vállald be ha szüleid, testvéreid melletted állnak szikla szilárdan
2014. ápr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
65%
ez egy nagyon beteg ötlet...
2014. ápr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!