Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egyest kaptam magyarból mi...

Egyest kaptam magyarból mi legyen?

Figyelt kérdés
Egyest kaptam magyarból de nem tudom hogy mondjam el.A tanárral már néhányszor összekaptunk.Mit tegyek?13 éves vagyok.
2014. ápr. 2. 15:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Egy kérdés: Mi volt a téma? Engem érdekelne :)


Amúgy, oda kell állni anyudék elé: Anya, van egy kis probléma. A legutóbbi dolgozat váratlanul ért,és ezért nem sikerült. Ígérem kijavítom az egyest amit most kaptam.

2014. ápr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Gonosz tanárral ne veszekedj, te jársz rosszul.
2014. ápr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Szent Péter esernyője
2014. ápr. 2. 16:12
 14/18 anonim ***** válasza:
Az úgy érdekes. Nekünk azt nem általános iskolában kellett olvasni hanem már középiskolába. Annál hamarabb én nem is ajánlanám kötelező olvasmánynak.
2014. ápr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Ezt a tanárt minden gyerek utálja!Nagyon idegesítő!Én már arra is gondoltam,hogy magántanuló leszek.
2014. ápr. 2. 16:19
 16/18 anonim ***** válasza:
53%

Attól, hogt nálatok senki nem tanul nem a tanár lesz gonosz.

Te meg legyél magántanuló, nem nagyon érdekel senkit, de úgy sem te döntöd el, és attól, hogy lusta vagy tanulni magántanulóként sem lesz jobb.

2014. ápr. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mondd azt neki, hogy kaptál egy Károlyt. Ha megkérdezi, hogy az mi, akkor mondd neki, hogy az olyan mint a király :)
2014. ápr. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Köszi hatos kitört rajtam egy jó kis röhögőgörcs :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2014. ápr. 3. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!