Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg a legkisebb gyerek a...

Tényleg a legkisebb gyerek a legelkényeztetettebb? Azt mondják, mindig a legkisebb a kedvenc.

Figyelt kérdés

Fura, hogy ezt azoktól hallom, akik a idősebbe.

IIrigység miatt mondják, vagy igaz?



2014. ápr. 2. 18:44
1 2 3
 1/21 My Conserve ***** válasza:
68%
Nem mindig, de gyakran. Idősebbek a szülők, általában gazdagabbak is, és sokkal gyakorlottabbak már a gyereknevelésben.
2014. ápr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
Lekisebb vagyok és ezt abszolút nem vettem észre. Nálunk az első gyerek az abszolút favorit a szüleimnél.
2014. ápr. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%

Nalunk mindig forditva volt.

Mivel noverem az elsoszulott a csaladba,ezert o az isten. De azert annyira soha nem ereztettek ezt velem,csak ha rosszat csinaltam pl.

2014. ápr. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%
Én vagyok a fiatalabb, a nővérem mindig azt mondta én vagyok a kis kedvenc, pedig nem, csak én sokkal nyugisabb gyerek voltam (és vagyok most is). Szerintem viszont egyikünk sincs elkényeztetve.
2014. ápr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk így volt. De ebben nagyban közrejátszott, hogy ő betegen született - szerintem ez a nyomósabbik ok, és nem az, hogy ő a legkisebb.

(És úristen, dehogy irigylem azt, aki el van kényeztetve...)

2014. ápr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
66%
én vagyok nálunk a kisebb, de igazából egyikünk se volt elkényeztetve. néha úgy éreztem hogy ő több mindent kap én meg alig, de ezek kiegyenlítődtek az évek során.
2014. ápr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
75%
Nálunk meg úgy van az az öcsém a kedvenc kölök, kis aranyos dagi gyerek.
2014. ápr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
66%
Szerintem általában nem elkényeztetik őket csak jobban odafigyelnek rájuk (van kisebb tesóm).
2014. ápr. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
67%
Állítólag amit a nagyobbik nagynehezen harcol ki, azt a kisebbik már kevesebb után eléri.
2014. ápr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Bettyh.20 válasza:
54%

Nekem két báttyjám van 38/36 :D

Én most vagyok 20 éves.:D

Elvoltam kényeztetve... meg hát apuci kinyi láányaa!!

Dee én szerintem nem mindig az utolsó van a legjobban elkényeztetve ! :)

2014. ápr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!