Miért ilyen az anyám?

Figyelt kérdés
Először is úgy volt h múlt hét vasárnap kimegyünk Szabadkára (piac) de valami miatt nem mentünk, akkor azt mondta h most vasárnap azaz holnap megyünk ki de most meg már megint nem akar mert szőlőbe akarnak menni (apa, ő) de minden nap a szőlőben lógnak (nem tudom mit csinálhatnak talán metszene) ..... ma meg az volt h ma van nálunk Petőfi túra és én menni akartam volna a barátnőimmel, reggel be is mentem anyumhoz h kérjek pénzt de ő akkor azt mondta h nem mehetek mert esni fog... most ebben a percben sem esik. Nagyon kiakadtam hisz mindenki más megy rajtam kívül. Most azt mondja, hogy hétfőn elhisz nadrágot----fölsőt venni de nem hiszem mert már vagy 1 hónapja ígérgeti de mindig az lett a vége h "majd máskor" "ma biztos nem" "ma nincs kedvem" ... mikor apámmal veszekszik mindig kitérne a pénzre hisz anyámnak nincs munkahelye (mindig hozzá vágja apám fejéhez h ezen a héten sem kerestél semmit, na de neki még munkahelye sincs)Már nagyon elegem van! Mit tehetnék én?

2014. ápr. 5. 09:44
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Mondjuk először is a helyesírásod egyszerűen borzalmas,még lány létedre is!Nem tudom mennyi idős vagy,mindenesetre ha tudod ,hogy nincs otthon egy árva fillér sem.Akkor miért követelőzöl a szüleiden?Valószínűleg rossz kimondani,azt hogy : "nem mehetsz,mert NINCSEN PÉNZÜNK" Menj el diákmunkára,majd meglátod sajátodból milyen nehéz lesz csak úgy szórni a pénzt,biztosan nem fogod nyaggatni a szüleidet vele...Na meg hát lehetnél kicsit megértőbb is,ha tiszteled őket valamilyen szinten.
2014. ápr. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Csak azért vagyok erre kíváncsi, mert agyon éretlenül állsz a dologhoz.
2014. ápr. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*nagyon, bocsi
2014. ápr. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem több 12-14 évnél...
2014. ápr. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

igen 14 éves vagyok és egyáltalán nem szoktam követelőzni

igazából abból van még elegem, hogy mindig veszekednek anyám nekem meg tesómnak mondja, hogy mennyire utálja most apát és egymásnak is mondják, hogy elfognak válni... de mindig kibékülnek.

2014. ápr. 5. 10:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Miért nincs az anyukádnak munkahelye?
2014. ápr. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Talán segíts nekik valami nyári munkával egy kis pénzhez jutni, ahelyett, hogy most sem vesz, meg most sem.
2014. ápr. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

nyáron szeretnék de most még a gimnázium miatt nem tudok ://

anyumnak volt csak az volt hogy túl sokan voltak és nem tudtak a főnökék dönteni hogy kit "rúgjanak ki" és ezért cetlit húztak és pont anya volt az : /

és az a baj hogy itt nincs sok munka lehetőség : (

2014. ápr. 5. 13:12
 9/9 A kérdező kommentje:

ja és az első komizónak küldöm, hogy nem vagyunk szegények (de nem is milliárdosok, hanem csak simán jó)

van pénzünk nem is azt írtam h nincs pénzünk és ezért nem mehetek vásárolni hanem mert nem akar anyum elvinni a városba : )

2014. ápr. 5. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!