Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért érdekli a szüleimet,...

Miért érdekli a szüleimet, hogy mennyit keresek?

Figyelt kérdés

Tönkrement a párkapcsolatom, a szüleimhez kellett költözzek. Kérdezték mennyit keresek, mert hogy a fizetésemtől függ, hogy mennyit fizessek nekik. Mondtam, hogy egyezzünk ki havi 50 E ft-ba.

Tegnap megkaptam a fizetésem, este már kérdezték mennyit kaptam, és miért nem lehet, hogy a fizetésem bizonyos %-át adom le, nem pedig egy fix összeget.


2014. ápr. 8. 13:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

saját történetem:


Nekem anyámék találták ki kerekperec, hogy én adjam nekik a fizetésem 50%-t ... Mivel nem akartam albérletre költeni ezért belementem, hogy oké, csak azt az apróságot felejtettem el közölni hogy bár anyám ki túrta a munkaszerződésemet arról a fizetésrovatban olvashatalan lett egy szám, és ők azt gondolták, hogy én 98e ft keresek és annak a 50% kérték és kapták is. (egyébként ez az összes szerintem is korrekt lett volna ha normálisan állnak a dologhoz... már mint a ~50e ft/ hó) Na ebbe bele is törődtek egészen addig amíg nem kaptam egy hiba folytán papír alapú banki elszámolást ... ugyanis kiderült, hogy a 98e ft az 598e ft ezek után ultimátumot kaptam hogy 14 hónapra vissza utaljak nekik minden tartozásomat el vagy azonnal takarodjak el és majd a bíróságon találkozunk... Na hát én akkor még aznap esete elvittem minden cuccomat ... majd el telt fél év én el is felejtettem már őket(már amennyire lehet egy ilyen balhét elfelejteni, de mondjuk úgy hogy nem törődtem vele már) Erre jött a levél, hogy anyámék bepereltek engem, mert én tartozok nekik. A bíróságon kiderült, hogy ők hoztak még egy hamis szerződést is amiben én vállaltam, hogy nekik minden hónapban a fizetésem 50% élet járulékként átadom, cserébe a majdani örökségért. Természetesen a végén nem nyerték meg a pert, de addig eltelt 2 év aminek én minden napját végig idegeskedtem azon, hogy miképpen lehetnek ilyen szüleim.

2014. ápr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

utolso, nem semmi, hogy ilyen is van...

de te abbol az összegböl nem, hogy egy villát bérelhettél volna és még akkoris maradt volna annyi, hogy meg se érezted volna az albérletet, de egy év alatt egy lakást tudtál volna venni Pesten.

2014. ápr. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
26%

Azért, mert önző dögök, és belőled akarnak megélni. Igyekezz otthonról elhúzni és önállósodni, mielőtt késő volna.


A párkapcsolatpd sem véletlenül ment tönkre - ha nem tudnád: miattuk.

2014. ápr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Akinek a szülei beperelték? mi lett a vége? értem, hogy megnyerted a pert, de gondolom azóta már nem beszélsz a szülőkkel ugye?
2014. ápr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez a perelős sztori komoly.

598.000 Ft feléért kb fullextrás luxuslakást bérelsz a XII. kerületben...

2014. ápr. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!