Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem szeret az édesanyám?

Miért nem szeret az édesanyám?

Figyelt kérdés

Én minden nap puszilgatom meg ölelgetem, ő meg soha nem akar megpuszilni, mindig eltol magától.

A szüleim el vannak válva és anyukámnak van pasija akivel most nyaron hazasodnak ossze.

Néztem egy filmet a testvérem tabletjén és még volt belőle kb 20 perc amikor bejött a tesóm és elkérte. Odaadtam neki a telefonomat és mondtam hogy nemsokara visszakapja a ttabletjét is. Elkezdett sírni, erre bejött anyukám hogy nyugtassa meg de nem sikedult neki. Majd Bejött a pasija és kezdett orditozni hogy eltilt a tablettől és ordította hogy adjam vissza. Ideges voltam mert nem kellett volna kiabáljon. Megdobtam egy párnával, erre ő bedurvult és megütötte a vállamat erősen.( nem túlzok. még 1 óra elteltével is erösen fáj.) Minden anyukám és a testvérem szeme láttára történt.Utánna csak simán kimentek mintha semmi sem történt volna, pedig sírtam.


Azt tudni kell hhogy a testvérem apja anyukám pasuja. szoval igazából csak féltestvérem.

Mindig úgy érzem hogy ők együtt vannak és engem kitaszítanak.. Sokszor sírok emiatt..

Lehet hogy nem tünik komolynak de nem akarok sokat írni, mert úgysem fogjátok elolvasni.. 14\L



2014. ápr. 11. 22:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezed meg ugyanezt Édesanyádtól? Biztos ő nem is sejt semmit abból a lelki vívódásból, amin te átmész :(
2014. ápr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%

De, ez elég komoly, biztosan haragszik apukádra.

Te erről nem tehetsz és nagyon rossz lehet!:(

2014. ápr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Apukáddal milyen a kapcsolatod? Szóba jönne potenciálisan az, hogy hozzá költözz? Támogat téged?
2014. ápr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Mellesleg ha egy felnőtt férfi ütlegel egy kislányt, főleg ilyen semmiségért, az végtelenül gusztustalan. Anyukád meg szégyellje magát, hogy ezt szó nélkül hagyja.
2014. ápr. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Apukámmal jóban vagyok, de nincsen saját háza. :(
2014. ápr. 11. 22:33
 6/19 A kérdező kommentje:
Miota megszületett az öcsém azóta taszít magától anyukám. pedig én olelgetem puszilgatom de semmit sem ér. :(
2014. ápr. 11. 22:34
 7/19 anonim ***** válasza:
Anyukáddal beszéltél már ezekről?
2014. ápr. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nemtudom hogy hogyan mondjam el neki.. Ötletek ?

lehet hogy nem venné komolyan :(

2014. ápr. 11. 22:41
 9/19 anonim ***** válasza:
És hol lakik apukád akkor?
2014. ápr. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
A barátnőjénél, aki nagyon kedves és aranyos. De apukam szeretné hogy költözzek majd hozzá ezért akar házat épiteni, de ez még 1-2 év.
2014. ápr. 11. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!