Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Melyek az előnyei annak, ha...

Melyek az előnyei annak, ha egy édesanya egyedül neveli gyermekét? Több előnye van talán, mint hátránya?

Figyelt kérdés

2014. máj. 2. 20:26
1 2 3
 21/25 Pötyös Panni ***** válasza:
58%
A feleségre nézve annyi előnye van, hogy nincs számonkérés.Nem kell senkivel egyeztetni.Sokan még egy kiflit sem mernek maguknak venni a férjük beleegyezése nélkül..És ez nem vicc, nagyon sok nőtől hallottam már ilyet! Úgy neveled a gyereket ahogy akarod és nem kell anyósod-apósod hülyeségeit hallgatni és eltűrni! Mivel a legtöbb férfi nem adja haza a fizetését, így legalább nem kell plusz egy főt eltartani. Szóval szerintem elég sok előnye van.. :)
2014. máj. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
84%

"Mivel a legtöbb férfi nem adja haza a fizetését, így legalább nem kell plusz egy főt eltartani. Szóval szerintem elég sok előnye van.. :)"


Nem tudom én lehet a Marson élek de én egyetlen párt sem ismerek ahol külön kaszán lettek volna. Ezt is baromi túlzásnak tarom. Legtöbb férfi igenis a családra költi a fizetését mint a legtöbb nő.

Azzal meg minek alapít családot aki szarik fizetni bármit is már csak költi kérdés.

2014. máj. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam el a válaszokat, így bocsi, ha valakit ismétlek.


Semmi, de semmi előnye nincs.


Normális (10000-ből 1) esetben az anyuka sokkal életrevalóbbnak neveli a gyerekét, de a többi esetben csak elkényezteti, meg tejben-vajban fürdeti, mert jaj, szegény, jaj szegény, jaj szegény.


Aztán lesz 14 éves, de még a sarki boltba sem tud lemenni 1 kg kenyérért.

2016. jan. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%

gyereknevelés címén egy erőszakos férfi nem teszi tönkre a gyerek önbizalmát egyéletre

egy alkoholista aki 20 kilóval több mint a családtagok nem iszik eszik cigizik el mindent e gyerek elöl

2016. jan. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
hát ehhez a kérdéshez először is el kell válni, másodsorban pedig hozzá se kell menni a pasihoz, viszont kell hogy legyen egy gyerek, van jó és rossz példám, csúnya és szép
2016. jan. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!