Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek jogos amit tettem?...

Szerintetek jogos amit tettem? (lent)

Figyelt kérdés

apa 3 éve összeköltözött egy "nővel" aki az orránál fogva vezeti s kb az egész család meg az utca rühelli.1 honapja korházba voltam(rendelenesség) s amikor megtudta hogy müteni fognak nem irt egy SMS-st mamámnak hogy mütét lesz.mama otthon mondta nekik(mivel a 44 éves fiát annak a csaját s a csajnak a gyerekét ö tartja el) hogy nem volt 250 Ft-juk arra hogy 1 üzit irt volna neki.erre ok bekattantak s hétvégén(akkor van csak mama otthon) elmennek Móvárra a csaj anyjához aludni amig mamam nem megy vissza hogy ne találkozzanak vele.ma irtam apamnak SMS-st hogy mennyire rühellem a csajt s miatta romlott meg a kapcsolatunk apa eljott s azt mondta: beviszem a gyamugyetre a telefont megmutatom az smst s akkor tudod kinek mondj ilyeneket.

holott majus negyediken egy ujabb muteten esek at erre pedig ezt vagta a fejemhez: meg aznap vagy masnap ki fognak engedni es akkor szombaton ovaron fogsz aludni hogy ne talalkozz mamaval.

szerintetek jogos amit tettem?mivel apa nem vallja be maganak hogy utaljuk a csajt ezert a gyamugyettel jon mindig.a legutobb azert jott a gyammal nert ott alszok a baratnomnel...jogos hogy ezt irtam neki?kinek van igaza?segitseg mert nem birom tovabb...11/l



2014. máj. 4. 00:00
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
90%

Mivan?

Tagold a mondataidat, mert ez totál értelmezhetetlen.

2014. máj. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
71%
Ja, és most van május 4.
2014. máj. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudtam sokat kivenni de a lényeget igen: igazad van!
2014. máj. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
93%

Magyarul. Röviden. Tömör mondatokban. Logikusan.

Ez így értelmezhetetlen.

2014. máj. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

bocs de ideges vagyok. a lenyeg az hogy:

apanak irtam uzenetet hogy nem birom a csajat es hogy mindenki felett uralkodik.o ezt nem ertette meg.inkabb bemegy a gyamugyetre hogy milyen vagyok.en ezt nem ertem.jogos hogy irtan neki?

(barataim sem lehetnek mer a csaj gyerekenek sincsenek baratai es ezaltal nekem sem lehetnek)

2014. máj. 4. 00:36
 6/43 anonim ***** válasza:
77%

Ha van valami, ami biztos, akkor az az, hogy tudsz még hová fejlődni szövegalkotásban. Bár 11 évesen egy 8-9 éves gyerek szintjén fogalmazni még mindig nem akkora gáz, mint mondjuk 17 évesen.


Ha hasznos válaszokat szeretnél, akkor fogod a mondandódat, és leírod ponttal, vesszővel, és minden olyan hasznos dologgal kiegészítve, amit az iskolában tanultatok. És ne felejts el arra is figyelni, hogy mi nem vagyunk részesei a te problémádnak, ezért úgy kell kifejtened, hogy mi is megértsük.

2014. máj. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
88%
És mégis mit tud tenni apád a gyámügynél? Elsírja, hogy a lánya elmondta a véleményét? Csak fenyegetőzik, úgyse csinál semmit. Az sms nem volt a legjobb ötlet, személyesen kéne elmondanod inkább a véleményedet.
2014. máj. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

szemelyesen is elfgom mondani neki.ahogy a noverem mondta: faj az igazsag

bocsanat elirtam a kerdesbe: majus 6-an mutenek eleg komoly lesz de o szerinte aznap kiengednek...azt se tudja mi a bajom...

2014. máj. 4. 01:11
 9/43 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy pedig megmondhatod apádnak h mehettek a gyámügyre, úgyis be akarod jelenteni, hogy nem engedi, hogy találkozz a nagymamáddal. Nehogy elhidd a fenyegetőzését, mégis mit tudna csinálni? Nevelőszülőkhöz ad? Vagy mit mond, mit akar a gyámügynél?
2014. máj. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
39%
ejnye de no hát hogy lehet csinálni ilyet no
2014. máj. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!