Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnék? A párom kólával...

Mit tehetnék? A párom kólával itatja a gyereket.

Figyelt kérdés
Pàrom mindennap a közeli sörözőbe viszi a két éves fiunkat ès kóláva tömi, ezért a kicsi nem alszik este. Párom csak este van ittho.. Ez az egyetlen közös "programjuk". Mit tennétek?
2014. máj. 5. 17:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Adjon neki narancslevet cola helyett :)
2014. máj. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Én nem a colán akadnék fent, hanem a kocsmán.
2014. máj. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
a narancs vagy az almalé tényleg jobb lenne.kocsma annyira nem gáz ha igényesebbről beszélünk(nincs tele alkoholista részegekkel)én is voltam egyévesemmel mert barátnőmmel találkoztunk,már legalább cigarettaszag sincs benn.amúgy meg kocsma helyett miért nem viszi játszótérre?
2014. máj. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nincs játszótér és így a párom is megiszik egy sört.
2014. máj. 5. 17:47
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hinném, hogy a "vigyük este a gyereket kocsmába, kólát inni én meg iszok egy pohár sört" az a felelős szülői megatartás csúcsa... Értem én hogy a munkával töltött nap végén jól esik neki meginni egy sört, de az hogy kényelmi szempontok miatt alvászavart okokzok a gyerekemnek enyhén szólva önző hozzáállás. Ha a gyerek pörög éjszaka menjen és nyugtassa meg ő.
2014. máj. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Tiltsd meg a párodnak ezt a felháborítóan felelőtlen magatartást. Ne engedd a gyermekedet kólával tömni.
2014. máj. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Menjenek el inkább sétálni, biciklizni vagy maradjanak otthon, és játsszanak. Nem hiszem el, hogy egy kétéves kisgyereknek minden este a kocsmában kellene ülnie.... Én el sem engedném, de az apja se lenne olyan hülye, hogy eszébe jusson.
2014. máj. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy mit tehetnél? Nem hagyod, és kész. Ennyire legyen már fontos a gyereked!
2014. máj. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A sört vidd haza a párod, pedig játszo a gyerekkel
2014. máj. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
16%
szexmegvonás
2014. máj. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!