Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gyerekfelügyelet és gyerektart...

Gyerekfelügyelet és gyerektartás újratárgyalása: ti kérnétek? Vagy beszéljek az apával újra?

Figyelt kérdés

A váláskor közös felügyeletben egyeztünk meg, a feladatokat és a szabadidőt megosztjuk, gyt-t nem fizet senki, a költségeket is felezzük.


Egy ideje viszont az exférjem nem veszi ki a részét a gyerekek körüli feladatokban, minden rám marad, mindent én fizetek. Már beszéltem vele 2 hónapja, de semmi nem változott.


Ti kérnétek a gyerekfelügyeletet és a gyt-t?


Köszönöm


2014. máj. 10. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Természetesen kérd azonnal a gyerektartásdíj megállapítását.
2014. máj. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Természetesen. Ez a gyerek érdeke.
2014. máj. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi történt az exuraddal? elvesztette a munkáját?
2014. máj. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi okból azt tudod? Lehet kirúgták vagy bármi először én inkább azt deríteném ki, lehet nem meri elmondani.
2014. máj. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Összeköltözött az új nőjével, aki szerint túl sokat volt a gyerekekkel korábban. Hát most tartja a 2 hetenkénti 1 hétvégét :-(
2014. máj. 10. 19:16
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Értjük kérdező, szóval neked nem jutott új pasi! Kellemetlen mi?
2014. máj. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
pont ezért nem itélnek közös felügyeletet
2014. máj. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nekem már van új férjem, bár nem értem ennek mi köze a kérdéshez.


A gyerekeknek viszont nehéz megérteni, hogy az apjuk lényegében egyik napról a másikra kilépett az életükből.

2014. máj. 11. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!