Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet csinálni ebben a...

Mit lehet csinálni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Kb. fél órája történt, hogy hozta a postás a gyerektartást anyukámnak, de apám vette át (elváltak, de egy fedél alatt élünk sajnos). És természetesen lenyúlta. Eddig még soha nem fordult elő ilyen, mert mindig én vettem át, de most csitítgattam a kutyákat, hogy ne ugassanak, és apám ért előbb az ajtóhoz. Átvette és a saját két szememmel láttam, hogy LENYÚLTA!!

Ebből óriási balhé lesz, ha kiderül...persze tagadni fogja, vagy esetleg rám kenni. Mit tegyek? Szóljak anyukámnak? De akkor meg óriási balhé lesz(egyszer nyúlt már le aranynyakláncot tőle, amit szintén nem sikerült rábizonyítani).



2014. febr. 19. 15:27
1 2
 1/17 anonim válasza:
10%

sz..rd le, nem kell hogy érdekeljen, nem te okoztad a bajt és nem is a te bajod, ha meg képesek belevonni akkor küld el szépen a pi..csába őket,



18/F

2014. febr. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most nem értem. Az apád átvette a gyerektartást, akivel együtt éltek? Nem ő fizeti a gyerektartást akkor, hanem valaki más? Egyébként ha átvette, azt alá kell írnia, a postásnál ellenőrizhető, hogy ki vette át.
2014. febr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Hát próbálnám lesz*rni, de nagyon képesek egymásnak menni, ha pénzről van szó (mondjuk anyukám részéről jogos is).

Csak lelkiismeret furdalásom van, hogy nem én értem előbb az ajtóhoz és nem én tudtam átvenni, akkor most nem lenne ebből balhé.

2014. febr. 19. 15:33
 4/17 anonim ***** válasza:
Ez azért vicces.:) Ő vette át, ő írta alá, igaz ő is küldte el.
2014. febr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
ez egy zagyvaság!! Írd már le normálisan hogy milyen gyerektartásról van szó
2014. febr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

De igen, 24.000 Ft-ot vonnak tőle havonta, de mivel itt élősködik anyukámon (nem fizet semmit) mint a lakás haszonélvezője, lehetetlen kitenni.

Húú, köszi, remélem a valós adatokat írta alá, és számon lehet rajta kérni majd.

2014. febr. 19. 15:37
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem ő küldi el, hanem bírósági végzés alapján, automatikusan vonják tőle, gyerekenként 12.000 Ft-ot (2 gyerek).
2014. febr. 19. 15:39
 8/17 anonim ***** válasza:

így már értem, ő nem is vehette volna át, az a kérdés kinek a nevével írta alá

bizony lehet menni megint bíróságra ha nem adja oda, és még hamisított aláírásért is büntetik

2014. febr. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Lopjátok vissza tőle éjszaka!
2014. febr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha már elváltak, akkor ő nem vehette át. Vagy okiratot hamisított, vagy te kamuzol.
2014. febr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!