Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » GeoID apasági teszt eredménye...

Granturismo kérdése:

GeoID apasági teszt eredménye mennyire megbízható? És még egy kérdés.

Figyelt kérdés

Szasztok!

Nemrégiben megcsináltam a tesztet.

(Nyálmintából)

Apa-gyermek teszttel.

Az eredmény 99%-hogy az én gyermekem.

Namost.

Én barnaszemű,barnahajú,páromnak barnászöld szem,barna haja van.

És született egy szőkehajú,élénk kék szemű fiú gyermekünk.

Hogyan lehetséges ez,ha egszer az ő családjában is mindenki sötét hajú,barna szemű,és az én családomban is szintén ugyanez a helyzet!!

Már 2 éves a fiam,és rám egyeltalán nem hasonlít semmiben,a szüleim,mint kívülállók,ritkán látják a fiamat,és nekik tűnt fel,h rám egyeltalán nem hasonlít semmiben,az anyjára is csak néhány dologban.

Akkor most ez a 32.000ft-os GenoID teszt hihető vagy sem?


Várom tapasztalataitokat,véleményeket.

Köszi!

Sziasztok!



2014. máj. 11. 18:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Ez úgy lehet, hogy valószínűleg van ismerős a laborba, és jó pénzért megcsinálta azt a papirt az eredménnyel, amit kaptál. Ezért kell olyan helyre menni, ahol nem tudnak útánad nyúlni a "jó" ismerősök.:D
2014. máj. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Ugy lehet, hogy ahogy pl en voroshaju vagyok, anyam, apam, testverem, kozeli es tavolabbi rokonok mint fekete hajuak. Apam nagymamaja volt voroshaju. Generaciokat is atugorhat egy jegy oroklodese.
2014. máj. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

A szem és hajszín SEMMIT nem jelent.


"az anyjára is csak néhány dologban. "

Akkor az anya sem biztos? :D


Nyugodt lehetsz, a kisgyerek a tied.

Tudod, nekem Anyu és a testvére garantáltan közös apától született, a nagybátyám sötétbarna és barna szemű, Anyu szőke és kék szemű, hófehér bőrrel.


Tesómék egyik gyereke barna, a másik kese szőke kék szemmel, testalkat is különböző, és garantáltan ugyanazok a szüleik.


APu vörös zöld szemmel, a nővére fekete zöld szemmel. Közös az apa.



SEMMIT nem jelent a haj és szemszín.

2014. máj. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Platypus ***** válasza:
91%
Javaslom guglizz rá a "domináns-recesszív öröklésmenet" címszóra. Amúgy ha két éves, még simán lehet barna hajú felnőtt korára.
2014. máj. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
4-esnek teljesen igaza van. A fiamnak két évesen fejfölszőke, szinte fehér haja volt. Most öt éves és közelebb van a barnához mint a szőkéhez.
2014. máj. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a legtöbb kisgyerek szőke, és később barnul be.
2014. máj. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
A gének ilyenek, sokszor több generáción keresztül is alszanak, és megjelenik egy ük-ük gyerek, akiben egy régi őse génjei aktiválódnak.
2014. máj. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Még ilyen is lehet: [link]
2014. máj. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem a szem és a hajszínre akartam felktetni a hangsúlyt,hanem arra,h nem hasonlít rám a fiam!

Vagy rám,vagy az anyjára kellene hasonlítania...

És mindenkinek feltűnő,h belőlem semmit nem látnak...

2014. máj. 11. 19:24
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó kapcsolatod lehet a pároddal, ha apasági tesztet csináltattál, csakmert "nem hasonlít rád a gyerek". Könyörgöm 2 éves, mégis miben nyilvánul meg az, hogy nem hasonlít rád a külsőn kívül? Nem szereti a forma1-et és inkább humán beállítottságú, nem a reál tárgyakhoz áll közel? Komolyan nem értem, egy felnőtt ember, hogy tud messzemenő következtetéseket levonni egy 2 éves kisgyerek viselkedéséből...

A teszt szerint a tiéd, a párod veled van, nyilván nem egy prostituáltat vettél el. Akkor meg mi bajod? Netán ott akartod hagyni és reménykedtél, hogy nem kell gyerektartást fizetned utána?

2014. máj. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!