Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg 5 percig kell a...

Tényleg 5 percig kell a vizeletbe mártani a Medi-Lab terhességi gyorstesztet? Akik használták tényleg megbízható ez a fajta teszt?

Figyelt kérdés
A betegtájékoztatón az van írva,hogy 5percig hagyjam a vizeletben.Kicsit furcsálom mert más teszteket max 30 másodpercig kell belemártani.Soha nem használtam még ezt úgy ajánlották.Előre is köszönöm a választ :)
2014. máj. 2. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem 5 másodperc akar az az 5 perc lenni? Általában az eredmény olvasható le 5 percen belül.
2014. máj. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Idézem a betegtájékoztatót:

"Fontos,hogy a tesztcsík csak a végén található kicsi nyilakkal jelölt részéig merülhet a mintába kb. 5 percig (maximum 10 percig)."

Ez az időn kívül csak azt írja,hogy 10 perc után ne olvassam le az eredményt.Lehet nyomtatási hiba?

2014. máj. 2. 15:42
 3/9 anonim ***** válasza:

Neten utánaolvastam most, ott is 5-10 percet írnak.

Elég fura, nem vennék ilyen tesztet, fogja a fene percekig a pisibe mártogatni, mikor az összes többi tesztet elég pár másodpercig benne tartani, aztán csak leteszed és vársz.

2014. máj. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha ezt tudom akkor Én sem veszem meg.Sőt azt írják ha halvány 2 csíkos teszt az még nem biztos,hogy baba...
2014. máj. 2. 15:55
 5/9 anonim ***** válasza:
én azt is mint az összes áztatósat csak pár másodpercig hagytam benne
2014. máj. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Dobd ki azt a tesztet. Nekem kb 0 HCG mellett gyönyörű pozitívat mutatott. Nem kell mondanom mekkora csalódás volt. Poén az, hogy többet is csináltam belőle, mind pozi volt. Egyébként tényleg 5 percet írnak. Az egyetlen teszt amit javasolni tudok az a zöld végű one step. Na azon még sosem volt semmi egy csíkon kívül nálam. Az még mindig egyértelmű negatív volt.
2014. máj. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!szerintem 10masodperc,de 5 is elég normális esetben.

sosem hallottam meg errol a tesztről,de nagyon fura :-(

Az intimed,x epil,clear blue eddig nekem mindig jót mutattot!

2014. máj. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csináld úgy, ahogy a használati útmutatóban van. Én első babámmal egyetlen tesztet csináltam, ilyen volt, és tökéletesen kb 3 mp-en belül pozi lett, már nem számított a további 4 perc 57 másodperc. :D
2014. máj. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tegnap délután megcsináltam és csont negatív lett,de a 2 csík helye fehéren látszik.Ezt még soha eddigi teszteken nem láttam.Tudom,hogy negatív a teszt na de majd hátha valamelyik a napokban pozi lesz :)

2014. máj. 3. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!