Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálják ezt? Már...

Miért csinálják ezt? Már megbolondulok.

Figyelt kérdés
Itthon tanulok a vizsgáimra. Mindig akkor tanulok amikor nincs itthon senki (szerencsére ez sűrűn van) vagy a kertben vannak, mert anya, apa és tesóm akkora hanggal vannak, hogy képtelenség tőlük tanulni. Annak ellenére, hogy sikerülnek a vizsgáim, mégis a fejemhez vágják, hogy én sose tanulok, mert nem látják - pedig már elmondtam hogy csak csendben tudok tanulni, de akkor meg vágják a hitetlen fejeket. Este NYOLC (!) órakor is rámnyit apám: "Te nem tanulsz??!!", hát mondom este már mit tanuljak, mikor szinte egész délelőtt tanultam. Az elmúlt 2 hétben is folyamatosan tanultam, tegnap vizsgáztam, még jövő héten megyek. Ma úgy döntöttem tartok egy pihenő napot, így mára száműztem a könyveket a közelemből. Anya hazaért a munkából, rögtön első kérdés: "Te amúgy készülsz a vizsgáidra??!! Olyan jól elvagy...", mintha én hogy képzeltem ezt hogy pihenni merek... Miért csinálják ezt? Oké, hogy izgulnak ők is, de attól ha abajgatnak nem fog jobban beleszállni a fejembe a tananyag. Ők amúgy nem jártak egyetemre, meg kb 13 éves korom óta egyedül tanulok. Nem értem, hogy ha 7 évig a kutyát sem izgatta, hogy mikor, hogy, mennyit tanulok, akkor most hirtelen mire ez a viselkedés...
2014. máj. 14. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
56%
Micsoda probléma. Örülj, hogy amúgy sincsenek sokszor otthon, vagy ha nem tetszik, beszéld meg velük...
2014. máj. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég fura... ez a 7 évig nem érdekelte őket, most meg hirtelen nagyon... Kérdezd meg tőlük, hogy most mi van? És értesd meg velük, hogy zajba nem tudsz tanulni! (Azt én is nagyon utáltam, egyszerűen nem tudtam figyelni!) Nem tudsz valami barátnál tanulni?
2014. máj. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!