Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon fáj a torkom, megbolond...

Nagyon fáj a torkom, megbolondulok tőle, mit csináljak, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
2014. márc. 5. 22:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Igyál forró teát.. én olvastam azt, hogy vöröshagymás teát kell inni, de nekem ne mhasznált...


Volt egy vicc is:

A szőke nő bemegy a munkahelyére, és megszólal:

- Te Mari, annyira fáj a torkom, nem tudsz valami tanáscsot

adni hogy elmúljon?

-Ez egyszerű.. otthon este szájjal kényeztetem a férjemet, másnap teljesen jól vagyok.

Másnap jön be a np, tökre egészségesen.

-Látom már jobban vagy.

-Igen ,bevált amint mondtál, de a férjed nem akarta elhinni hogy ez a TE ötleted volt :))

2014. márc. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Cataflam 3x1 három napon keresztül
2014. márc. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Gargalizálj sós vízzel.
2014. márc. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2014. márc. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Kopasz1977 válasza:
Szia :-) kamillás öblögetés, és érdemes valami fájdalomcsillapítás is, a kataflam jó. Vagy próbáld meg valamelyik száj/torok fertőtlenítőt. Nekem a plogoszolos oldat (25-30 csepp 2dl vízben, naponta 4szer) gargalizálva bevált
2014. márc. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Icsiro ***** válasza:

Legjobbat magadnak akkor teszed, ha sürgősen orvoshoz fordulsz.

A torokfájás sok dologtól lehet, jobb ha szakember látja.

2014. márc. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Csillagok válasza:
Én is ugyanígy voltam, elmentem a fül-orr-gégészetre, ahol megállapították, hogy egy kezdődő gombafajtól fáj a torkom, kaptam egy egyszerű ecsetelőt, szedtem mellé immunerősítőt és szépen elmúlt. Sokkal többel is beköthettem volna, mert pl. a gombásodás nagyon veszélyes a szervezetre. Fájdalommentesen kenetet vesznek és megnézik mitől fáj, nem kell tőle félni. A kezelés pedig célzott lesz legaláb. Pontos diagnózis nélkül nincs gyógymód!!!
2014. márc. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát... mielőtt nekiállsz tömni magadba a cataflam-ot meg egyéb krrva egészséges cuccokat, próbálkozz valami természetessel, vagy gyengébb fájdalomcsillapítóval.


A cataflam azért elég durva egy torokfájásra...

2014. márc. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Kopasz1977 válasza:
a kislányom 3 évesen is kapott már kataflam cseppeket, nem tudom mi bajod van ezzel a fájdalomcsillapítóval
2014. márc. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kikészíti a gyomrot, nekem legalábbis tönkretette, pedig nem sokszor és nem sokat szedtem belőle.
2014. márc. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!