Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Édesapám nem köszöntött fel a...

Édesapám nem köszöntött fel a születésnapomon. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Nos, a véleményetekre lennék kíváncsi, mert elég rosszul érzem magam emiatt. Röviden tömören 20 éves lettem ma, édesanyám külföldön dolgozik, apukámmal lakunk ketten. Egyedüli gyerek vagyok. Nagyon rosszul esett, hogy még csak annyit sem mondott, hogy boldog születésnapot fiam, vagy bármi. Elment sörözni, ahonnan csak késő este jön haza, szóval már nem is fog felköszönteni. Tény, hogy nem valami jó a kapcsolatunk, de azért ez nagyon rosszul esett :( mit gondoltok?

2014. máj. 29. 18:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én apám sem tudja szerintem napra pontosan mikkor születem, hanem anyu szokott szólni neki.
2014. máj. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Férfiaknál megesik, hogy elfejtik az ilyesmit. Ha kizárható a feledékenység, akkor meg ez van.


Engem 5 éve nem köszöntött fel a családom. És nem élek meg katasztrófaként.

Furcsa is volt, mikor a párom meg felköszöntött, mert elszoktam tőle, hogy engem megünnepeljünk.

2014. máj. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szégyellje magát! :(
2014. máj. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%
Azt hogy egy bunkó paraszt, és érzéketlen, mint a férfiak nagy része. Ezt a szép gesztust úgysem fogd tőle elfelejteni, majd ha neki kell valami, hasonlóképp háláld meg. Sajnálom, hogy ilyen apa jutott ki neked, vele ellentétben én ezúton kívánok boldog születésnapot és mihamarabbi független életet!
2014. máj. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%

Hát a férfiak nagy része ilyen. Magamról tudom, de engedd, hogy utólag felköszöntselek:

[link]

2014. máj. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm szépen!:) Csak nála nem feledékenység, hanem csak szimplán leszar, már bocsánat a kifejezésért. Itt voltak a barátaim délután beszélgettünk kint meg ilyesmik, kaptam ajándékot... Ha ebből nem vágta volna le akkor hát... na mindegy :)
2014. máj. 29. 19:03
 7/20 anonim ***** válasza:
52%
egy pasi ilyet simán elfelejt
2014. máj. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
hát nem tudom. én az életben nem tudnám elfelejteni az egy szem fiam születésnapját. Ha olyan feledékeny is, technika világában élünk, beírja a telefonja naptárába, vagy csak egy sima falinaptárba, ennyire egyszerű a történet.
2014. máj. 29. 19:10
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
En a sajat szuletesnapomat is elfelejtettem egyszer.
2014. máj. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Sajnálom. Ritka bunkó ember. Én azt tenném, hogy az ő születésnapját ignorálnám. Érezze, hogy milyen "jól esik" az embernek, ha bunkó vele a legközelebbi szerette.


Engem soha nem köszöntöttek fel a szüleim. Egyetlen születésnapon sem. Életem első igazi születésnapi tortáját a 23 születésnapomra kaptam, a barátomtól, (aki a férjem lett). A szüleimmel semmiféle kapcsolatom nincsen. A lelkem kisírtam miattuk éveken át, de ma már a létük sem igen érdekel. Vannak ilyen "szülők" is.


Isten éltessen sokáig és még sok boldog születésnapot neked! :)

2014. máj. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!