Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elegem van, lépni fogok! Megéri?

Elegem van, lépni fogok! Megéri?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok lány vagyok, az anyámmal elég rossz a kapcsolatom ( nem csak nekem,testvéreimnek is) .Most jutottam el arra a pontra,hogy elmegyek itthonról.Nem szoktunk beszélgetni,mert nem tudok vele miről,én próbálkozom,de látszik rajta,hogy nem érdekli amit mondok.1 éve van egy párkapcsolatom, a barátom szeretné,ha hozzájuk költöznék,mert látja rajtam,h milyen rosszkedvű vagyok,amikor itthon vagyok.mellesleg utálok itthon lenni.Szeretnék továbblépni, megéri !?
2014. jún. 11. 19:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Párod a családjával lakik szülők testvérek?
2014. jún. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Anyukájával él
2014. jún. 11. 19:48
 3/15 anonim ***** válasza:
71%

Akkor már inkább pároddal együtt valahol külön, a szüleihez semmiképp. Nincs garancia, hogy együtt élve az ő családjával jobban kijössz, márpedig ott neked hallgass a neved, jobban, mint anyádnál. Ha nincs annyi jövedelmed, hogy szükség esetén egyedül is elboldogulj, akkor sem annyira jó poén, ha mégse jön be az élet és haza kell menned laposkúszásban.

Ha külön tudtok költözni, akkor vágj bele, egyszer saját lábra kell állni.

2014. jún. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Igen, egyszer lábra kell állni.De, ha el is költözöm,nagy veszekés lesz,én leszek a legnagyobb sz.r
2014. jún. 11. 19:50
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Menjél,legfeljebb megtanulsz alkalmazkodni.

A batátodat is lakva ismered meg.

2014. jún. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában vagyok.
2014. jún. 11. 19:52
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy anyóspajtással jobb lesz együttélni. Lehet most akármilyen kedves, csúnyán kell majd alkalmazkodnod. De ne legyen igazam!
2014. jún. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 szimi14 válasza:
100%
Ha nem erzed jol magad koltoz el en a helyedbe elmenek
2014. jún. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos vannak ilyen esetek.

Elég baj hogy,"menekülsz"otthonról.

Egy rokonom is sajnos ebbe esett és ahová ment ott is vannak problémák! nem is kicsik

Szivből kivánk számodra jó döntést!

2014. jún. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Tudok alkalmazkodni, de nekem ez már túl sok,nem bírom :(
2014. jún. 11. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!