Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy beszéljem le apát arról,...

Hogy beszéljem le apát arról, hogy kocsit vegyen?

Figyelt kérdés
Nekem és húgomnak akar venni egy kocsit, már teljesen beleélte magát. De vászontetőset akar, mert az milyen menő, amit azért nem lehet akármikor használni. Ráadásul nem is tudom hol akarja tárolni, mert az egyik garázsban anya kocsija áll a másikban meg a nagyszüleimé. Szóval így szerintem csak fölösleges pénzkidobás. Húgom persze teljesen oda meg vissza van tőle, közben neki még nincs is meg a jogsija. Nem akarok veszekedni, de már nem tudom mit mondjak, hogy leálljanak ezzel a hülyeséggel.
2014. jún. 11. 22:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
32%

Látom jó dolgodban, már azt sem tudod min problémázz..

brühüm-brühüm..szegény..

2014. jún. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat 1es!

Máris minden kristály tiszta!

2014. jún. 11. 23:11
 3/18 anonim ***** válasza:
17%

1: a vászontetős sz*r kocsi egy kib*szott cabrio ( megjegyzem hogy nem a legolcsóbb sportautók a cabriok ), ami ( többek között az enyém is ) rengeteg ember álma. Te meg hisztizel hogy nem kell...

Egyébként akármikor lehet használni azt is, olvassa utána ( na jó, a hó és a jég nem kedvez neki, ezért is nem látni vászon tetős cabriokat télen, a simát [ ami nekem is tetszik ] felhúzott tetővel meg sem látod, hogy cabrio ).

[link]

Ez nem vászontetős cabrio. Arra is rákereshetsz.

2: mondd a szemébe, hogy te még nem szeretnél autót. Kész.

2014. jún. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%
Értesd meg vele,hogy a cabrio( nekem Mustang volt) egy rakás sz*r,ráadásul ahogy itt vezetnek Magyarországon,életveszélyes is.Csatlakozom az előttem szólóhoz. De igazán szerintem azért venné meg,hogy ő furikázzon vele.
2014. jún. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%

Jesszusom lehurrogjátok itt a kérdezőt, mert átlátja, hogy egy kabrió nem megfelelő nekik. Szerintetek télen hol fogják tartani, ha nem lehet kint? Anyuci vagy a nagyszülők kocsija lesz kipakolva, hogy az övének hely legyen? Akkor meg azon hisztizik majd a család, hogy kocsija lett és már kell a hely is.

Az apja menőségből akarja!


Kérdező nem igazán tudok tanácsot adni, próbálj észérvekkel rá hatni. De sokaknál ez sem használ. Majd isszák a levét, ha megvan a kocsi és csak a bajok jönnek vele, ha esik, ha fúj stb.

2014. jún. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Hohóó emberek itt félreértés van!! Szó nincs itt semmiféle sportautóról, csak egy egyszerű kis kocsiról. Azért vászontetőset akar, mert az "csajos".

Ez az egész azért jött most elő, mert a hétvégén a barátnőmmel el akartunk menni moziba és megkérdeztem, hogy elvihetem-e valamelyik kocsit. (A világ végétől lakunk még 100m.re, szóval a legközelebbi mozi kb 3/4 óra kocsival.) De pont akkor mindenki ment valahova. Másnapra már ki volt találva ez, pedig nem "hisztiztem" a dolog miatt, egyszerűen bementünk vonatta.

De a kérdésemre még nem kaptam választ. Szóval ez ilyen férfi dolog, hogy meg van őrülve a gondolattól vagy csapjam le húgomat, hogy megértse nem kell ez?

2014. jún. 11. 23:41
 7/18 A kérdező kommentje:
4es, 5ös köszönöm a válaszokat, igyekszem majd összeszedett formában előadni magam.
2014. jún. 11. 23:43
 8/18 anonim ***** válasza:
30%
Mondd meg neki hogy homokosnak fognak nézni,szerintem apukát ezzel simán meggyőznéd.
2014. jún. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen sportautó, csak nem valami praktikus. MX-5 Miata nagyon jó kis autó, nem is drága, csak egy sporttáskánál több nem fér el benne:)
2014. jún. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
8as nem rossz =D De lány vagyok ;)
2014. jún. 11. 23:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!