Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit tennétek, ha kiderülne...

Ti mit tennétek, ha kiderülne a gyereketek belepisilt a borotokba?

Figyelt kérdés
szóval apám alkoholista már egy jó ideje és csak egyre romlik. van hogy egy nap alatt képes úgy meginni egy liter házipálinkát, hogy nem is látszik rajta, csak hűlyeségeket beszél összevissza és agresszív. egyre többet iszik. van fent egy hűtőszekrény, na az minden túlzás nélkül mondom, hogy teljesen üres!!! na jó, van benne 3 citrom, vaj, pillanatragasztó, meg tojás. napok óta tojáson élek, mert nem ad kajára pénzt, mert szerinte másra költöm és nem érdemlem meg. a lenti hűtőszekrénybe tegnap benéztem annak reményében, hogy találok valami mirelit kaját, vagy valamit, de ehelyett azt láttam, hogy a hűtő tele van kannás borral, meg pálinkával. arra gondoltam, hogy kicsit feltöltöm a 10 literes fehér kannát egy kis pisivel, de félek, hogy lebukok... ti mit tennétek, ha kiderülne, hogy a gyereketek belevizelt a borba?
2014. júl. 2. 20:30
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
hülyeség*, mielőtt jönnének a nyelvtan nácik
2014. júl. 2. 20:31
 2/23 anonim ***** válasza:
92%
Ha alkoholista és agresszív félnék hogy szétveri a fejem vagy hasonló.
2014. júl. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
21%
1. Mit nácizol? 2. Talán a bor belehugyozása helyett, orvoshoz kéne apádat. 3. Te se vagy jobb nála, ha ilyen beteg gondolatok fordulnak meg a fejedben a segítség helyett, undorodom tőled.
2014. júl. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
tagadja hogy alkoholista nemtudom elvinni a rehabra, már rég elvittem volna, de nem ismeri el, hogy alkesz
2014. júl. 2. 20:35
 5/23 anonim ***** válasza:
93%
fordulj családsegítőhöz
2014. júl. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%
észre se venné.Amugy kaja nincs pia annál több.Biztos kiöntögetném neki az egészet.Aztán tök mindegy miért őrjöng.
2014. júl. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
90%
Az arányoktól függ, mert ha erősen felhígul a pisi, akkor sem a sós, sem a keserű íze nem érződik. Esetleg egy kissé zavaros lesz, mert kis molekulatömegű fehérje (prealbumin) azért van benne, az meg az alkoholtól kicsapódik.
2014. júl. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
20%
rúgnám fejbe egyből
2014. júl. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%
Sok mindent nem hinném, higy elérnél vele. Vagy nem veszi észre és csak többet fog inni, mert felhigítottad vagy észreveszi és baromi dühös lesz. Ráadásul majd kiönti és vesz helyette másikat.
2014. júl. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
hát most nem rég öntöttem bele kannásba és a pisimnek nem volt semmi szaga, se illata, elég sok vizet iszok, mivel nincs mit ennem valamivel fel kell töltenem a hasamat. a kannást megszagoltam és annyira cefre szaga van, hogy szerintem bármilyen ipari hulladékot feloldana
2014. júl. 2. 21:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!