Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti engednétek, hogy a...

Szülők! Ti engednétek, hogy a 13 éves lányotok és a 16 éves mostohatestvére egy szobában aludjanak?

Figyelt kérdés
Sajnos még másfél szobás lakásban lakunk, de nemsokára költözünk 1 és 2 félszobás lakásba...

2014. júl. 3. 20:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Fiú lány? Ismerni kellene őket ehhez.
2014. júl. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha jól kijönnek, miért ne?
2014. júl. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
32%

én tuti előkapnám a farkam:$

15/F

2014. júl. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
9%
És amikor az egész 12 tagú család együtt lakott egyetlen kis szobába, sőt egy ágyban szinte ???
2014. júl. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A lányom nem olyan mint a sok tini, hanem sokkal értelmesebb és a jegyei sem rosszak. A mostohatestvére intézetben van, de a párom mindent megtesz, hogy kikerüljön(azért van ott mert 2 éve amikor a párom külföldön volt, a volt felesége berakatta oda, mert az ő elmondása szerint, nincs sok ideje rá.Egyébként nagyon jóba vannak a lányommal:)
2014. júl. 3. 20:55
 6/16 anonim ***** válasza:

De most mi is a bajod egészen pontosan?


Így vaktában nehéz bármi tanácsot is írni. Vannak érveid, ellenérveid a dolog ellen? Mondjuk azokat leírhatnád ide is, hogy könnyebb legyen a dolog, ha már tanácsot kérsz.


Egyébként ha azt mondjuk, hogy ne, akkor hova teszed a gyereket, a folyosóra? És most ne ugorj nekem, hogy dehogy is a folyosóra, marad az intézetben, apja máshova viszi blablabla... Ezeket mind le kellett volna írnod ide, hogy ilyen kérdések fel se merüljenek.

2014. júl. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben tiszteletben tartják a féltestvéri kapcsolatot, akkor igen, engedném. Ez már korábban ki kellett, hogy derüljön, erről remélhetően tudsz is.
2014. júl. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát, mi már felnőttek vagyunk, de nem aludnék együtt a mostohatestvéreimmel. Imádjuk egymást, maximálisan tiszteletben tartva a testvéri viszonyt - de nem aludnék velük még szerintem egy sátorban sem. csak ha nem lehetne máshogy megoldani. De beszéld meg a lányoddal, ha ő tart tőle, akkor para. Szerintem mondjuk egyrészt nem kell a fiú dolgát nehezíteni, bár nem ismerem őt személyesen, de egy 16 éves fiú éjszakáiról tudjuk, milyenek... Ahogyan egy 13 éves lánynak sem ez az álma, gondolom. Az tuti, hogy én szívesebben aludnék a nappaliban, mint a bátyáimmal.
2014. júl. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%

A lányom nem olyan mint a sok tini, hanem sokkal értelmesebb - szép álmokat, pont ugyanolyan, mint a többi tini, eszméletlen, hogy itt mindenki ezzel jön. Érettebb a fnét, legfeljebb bizonyos helyzetekben.


Amúgy simán, ha a srácot sem zavarja.

2014. júl. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Egy 13 éves lány meg egy 16 éves fiú még TESTVÉRKÉNT is kínosan éreznék magukat egy félszobában, nemhogy félig-meddig idegenként.
2014. júl. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!