Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Párom teljesen elkapatja hat...

Párom teljesen elkapatja hat hónapps lányunkat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig a kezében a kicsi, ha szólok neki akkor megkapom, hogy irígy vagyok. De amikor majd nem leszvitthon a párom és nem fogja senki a kicdit akkor meg ordítani fog.
2014. júl. 10. 10:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Nevetséges, hogy 6 hónaposan "elkapatja". Amikor nincs otthon a párod, lerakod és kész. Amikor meg otthon van, had fogja már meg, az ő gyereke is (gondolom). Nem lesz annak a gyereknek semmi baja!
2014. júl. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
66%
Nem lehet "elkapatni" egy 6 hónapos babát! Más téma,hogy ha tényleg "állandóan" kézben van,akkor kevesebb a motiváció a mozgásfejlődésre,de szerintem te nem ezért aggódsz. Ha azt szeretnéd,hogy veled is foglalkozzanak,az normális, elvégre te szültél,de ezt magaddal rendezd le,ne a gyereken csattanjon az ostor.
2014. júl. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Kései Sirató ***** válasza:
62%
A fél éves kisbabának még nagyon nagy szüksége van a testi kontaktusra. Nem kapatja el, hanem szereti, szeretgeti. Tedd ezt te is, amennyiben belefér az idődbe, ha éppen főznöd kell, vagy más dolgod van, rakd le a gyereket addig.. Egy fél éves már ül, hamarosan mászni fog és jól eljátszik a játékokkal..
2014. júl. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hgoy ennyit foglalkozik vele, szereti. Egy ilyen kisbabának szüksége van a szülei testi közelségére, hülyeség, hogy elkapatja. Mondom ezt úgy, hogy van két kisfiam és egyfolytában kézben voltak, sokat voltak szeretgetve - ez nem jelenti azt, hogy el lesznek kapatva, vagy elkényeztetve, a nagyobbik már 5 éves, a kicsi 2. Egész nap egyedül játszanak, nagyon jó gyerekek!
2014. júl. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
örülj neki h foglalkozik vele, tényleg irigy vagy!
2014. júl. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi, de véletlenül nem te írtad ki reggel azt a kérdést, hogy undorodsz szülés óta a párodtól, mikor le kell vele feküdni? Mert akkor úgy érzem óriási bajok vannak a kapcsolatotokkal és nem csak a szexszel meg azzal, hogy mennyit van a kezében a gyerek. Meg kéne beszélnetek!
2014. júl. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
66%
6 hnaposbabot nem lehet elkapatni... menj pszihologushoz, beszelgess mas anyukakkal...kicsit bekattantal... a kisbabaknak a szulei testi kozelsegere van most a legnagyobb szuksege, az olelsre...tudod az az elkapatas, amit en csinalk neha, hogy a 4 evesem ha hisztizik megveszem neki a muanyag szemetet, emrt nembirom hallgatni, hogy uvolt, bombol es levagja magat a foldre... de fejlodok, egyre szigorubb vagyok magammal es vele is... na ez az elkapatas egyik peldaja...
2014. júl. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Az elkapatást úgy értettem, hogy megszokja, hogy mindig ölben van.
2014. júl. 10. 10:38
 9/19 anonim ***** válasza:
43%

De el lehet.

A szakirodalom szerint is 3 hónapos korában már képes felismerni, hogy a környezete manipulálható.

2014. júl. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
40%
9es, van neked gyereked? Beszélj, kérlek egy kicsit a saját tapasztalataidról, valahogy kíváncsi lettem.
2014. júl. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!