Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell engem hibáztatni a...

Miért kell engem hibáztatni a költözésért? Miért akarja, hogy hazajöjjek?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron külföldre költöztünk, mert anya ott ment férjhez. És azóta eléggé megváltoztam én is és az életem is.

Apa pedig úgy viselkedik, mintha ez olyan rossz lenne és a költözés az én hibám lenne kb.

Folyton gonoszkodik, megjegyzéseket tesz, amik rosszul esnek.

Szerintem természetes, hogy változtam és így sokkal boldogabb vagyok.

Tegnap felhozta, hogy talán jobb lenne nekem, ha hazaköltöznék, de ez nem fog megtörténni. Nem értem, miért akarja, hogy itt éljek, amikor alig foglalkozik velem, csak a sz.rozást hallgatom és sokkal jobb életem lett.


2014. júl. 12. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez mind attol fugg, hogy milyen ieranyba valtozott meg az eleted, eletformad.
2014. júl. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindenki szerint a jó irányba változtam, csak ő mondja, hogy szörnyű, ahogy kinézek és amilyen ruháim vannak, meg ahogy viselkedek.
2014. júl. 12. 11:57
 3/4 anonim ***** válasza:
"Mindenki", azok a haverok? Anyad ismeret a "regivoltotad", szoval ki tudja.
2014. júl. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, a barátaim, barátnőim szerint is jó irányba változtam, ahogy a családom szerint is.
2014. júl. 12. 12:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!