Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el anyának?

Hogyan mondjam el anyának?

Figyelt kérdés
Apa és anya válnak. Hárman vagyunk testvérek. Én (15) vagyok a középső. A nővérem (17) anyánál akar maradni az öcsém (12) is. Én viszont apánál akarok. Szeretem anyát és tudom mennyire ki fog borulni. És én azt nem fogom bírni nézni. Vagy pont ezért maradjak nála és támogasam? Önző lennék? Kihallgattam mikor beszélték a válást. Azt mondták csendes válást szeretnének és apa azt is mondta azt szeretné ha anyánál maradnánk. Szerinte a gyerekeknek az a jó ha az anyjuknál maradnak.
2014. júl. 13. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Miért szeretnél inkább apukádnál maradni? Azt is fontos átgondolni, melyikük hol fog élni, milyen fizetése van egyedül, azaz tudnak-e külön-külön lehetőséget teremteni a gyermekeiknek, azaz nektek. Biztosan jó neked, ha a testvéreidtől külön élsz? Nem meggyőzni akarlak, de ez egy nehéz és komoly döntés, mindenképpen gondold át, érvekkel.
2014. júl. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Apa jobban keres. (Persze nem ezért maradnék nála.) Azt mondta anyagilag támogat minket továbbra is és ha bármilyen segítséget kérünk ő ott lesz. Igazából apávsl mindig jobban kijöttem és a tesóimmal se felhőtlen a kapcsolatunk.
2014. júl. 13. 15:14
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Értem, ez egy jó érv. Már csak az a kérdés, apukád szeretné-e, hogy vele maradj. Szerintem először vele ülj le kettesben beszélgetni, kérdezd meg, mit gondol, szeretné-e, stb. Ha vele megbeszélted, akkor utána elmondhatod anyukádnak is, hogy ezt szeretnéd.
2014. júl. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben akkor először apával beszélem meg. :)
2014. júl. 13. 15:26
 5/6 anonim ***** válasza:
36%
"Apa jobban keres".........Ez az alap indok? Hát te aztán zseniális ember vagy.
2014. júl. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kérdezte az első válaszoló, hogy milyen a szülők anyagi helyzete. Zárójelben benne is van, hogy nem azért mert ő jobban keres hanem mert vele jobban kijövök. Írtam, hogy ha anyuval maradok akkor is támogat. Akkor te hol értetted azt, hogy az a főindok? Köss már bele valamibe te nagyon zseniális ember.
2014. júl. 13. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!