Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el anyának, hogy...

Hogy mondjam el anyának, hogy nem szeretek itt és legszívesebben hazamennék?

Figyelt kérdés

Nem akarom megbántani, de nem szeretek itt. Még áprilisban költöztünk ide, anya vőlegényéhez, de itt minden annyira más...

Úgy érzem, hogy én nem illek ide. Hiányoznak a barátnőim, barátaim, még a bunkó szomszédunk is. Azt hittem, hogy tök jó lesz otthagyni a kisvárost, de minden hiányzik...

Van egy hatalmas szobám, külön fürdővel és gardróbbal, mégis hiányzik a régi szobám, ami kicsi volt, de nem éreztem elveszettnek magam benne. Itt az ágy akkora, mint a régi szobám kb.

A mostohaapám is kedves, vele sincs baj, mert mondta, hogy akkor jönnek a barátaim, amikor csak szeretnének, megoldja nekik a repülést és a szállást is, szóljak nyugodtan.

Furcsa nekem ez az egész fényűzés, hogy itt nem számít, mennyi pénzt költök el.

Napközben alig tudok magammal mit kezdeni, mert oké, hogy tele van a ház minden "extrával", de egyik sem köt le túl sokáig.

Mit tegyek?



2014. máj. 18. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Keress valamilyen hobbit, sportot. Így hasznosan töltheted az idődet és közben új barátokat, ismerősöket is szerzel. Tanulj valamit, sajátítsd el olyan dolgokat, amikre eddig pl. az anyagiak miatt nem volt lehetőséged.

Használd ki a lehetőséget és gondolj a jövődre, találj valami olyan elfoglaltságot, amiben a jövőben is tudsz majd kamatoztatni.

2014. máj. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elmondhatod, amit ide leírtál, de világos, hogy nem mehetsz haza. Hiszen nem mehetsz haza egyedül. Anyukádat meg nem szakíthatod el a párjától.

Mondhatod, hogy foglalkozzanak veled többet, segítsenek barátokat találni. Te pedig próbálj barátkozni.

Ilyen az élet, mindig változik, új kihívásokra kell megfelelni és élni ahogyan lehetséges.

2014. máj. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Külföldi vagy? "Nem szeretek itt" nincs a magyarban, azért kérdem, angol kifejezés.

Nyugodtan kifejezheted az érzéseidet anyukádnak, sőt, szükséged is van rá. Beszélj vele, mondd el neki. Nyilván maradtok, de az érzések kimondása fontos.

Majd megszokod azt is, és idővel örülsz az ottani élet örömeinek is.

2014. máj. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Vannak itt is barátaim, akik tök aranyosak, jó fejek. Sokat lógunk együtt, visznek bulizni, de akkor is hiányzik a régi életem. Régen nem voltam népszerű, nem volt sok barátom, de szerettem azt az életet.

Itt meg bekerültem a népszerűek közé és megváltozott minden körülöttem.

Nem külföldi vagyok, csak külföldön élek.

2014. máj. 18. 13:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Népszerű vagy, és ezt nem szereted.

Nos, ilyet már régen nem olvastam ezen az oldalon senkitől!

Kislány, benned igazi szív dobog, csak ne engedd, hogy kialudjon! A pénz, a csillogás, a népszerűség sohase tévesszen meg, mert igazi barátság, szeretet nélkül semmit sem érnek!

Olvasd el ezt a könyvet:

[link]

2014. máj. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem meg jó dolgodban azt se tudod mi bajod van.
2018. aug. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!