Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kibéküljek a 2 hónapos gyermek...

Kibéküljek a 2 hónapos gyermekem apjával?

Figyelt kérdés

Bűnözött(pénzügyi), elzárták.

de nem lett volna muszáj dolgozhatott is volna normálisan, tudta már, hogy babánk lesz, mégis kockáztatott, én ezt úgy vettem, hogy ő döntött így, elhagyott.

nem volt mellettem, amikor nagy pocakom volt, nem volt a szülésnél, nem látta még a babát, de olyanokat ír, el akar venni, szép család leszünk, meg hasonlók.addig is nyugodtan támaszkodjak a családjára, ha bármi szükségem van.

viszont én nem tudom, hogy valóban működne e.


és nem akarom azt hallani a gyermekem első szavaiként, hogy apa hol van?

talán jobb lenne, ha meg sem ismeri.


2014. júl. 14. 20:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
55%
Neked kell tudnod,mennyire tartod ezt súlyos bűnnek,nyilván az,de nem mindegy,maga a csalás hogyan történt,meg konkrétan miről volt szó,illetve szereted-e?Sajnos a pénz sokakat elvakít,és butaságra késztet.Volt ismerősöm gyakorlatilag ugyanilyen helyzetben,bár náluk nem volt kétséges,hogy megvárja,de terhességet,szülést egyedül csinálta végig.Azóta is boldogan élnek,a férfi nagyon megbánta amit tett.Mennyit kapott?
2014. júl. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
64%

1. Megismerkedünk valakivel.

2. Pár évet együtt töltünk, kiismerjük egymást.

3. Eldöntjük, hogy igen, Ő az.

4. Eljegyzés.

5. Házasság.

6. Ha megvannak a gyerekvállalás anyagi és egyéb feltételei, akkor babaprojekt.

A Te történetedben szerinted hol a hiba?

2014. júl. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

bízni nem tudok már benne, mert mellettünk állhatott volna, ha akar.

ezután is úgy vélem bármikor bármiért meg van az esélye, hogy elhagy.

ha nem lenne gyerek, hogy marad e, elhagy e, ezt kockáztatva bele is mennék, de mivel van, így már teljesen máshogy gondolkozom.

én nem akarom majd a babm nagy szemeit nézni és keresni a savakat és látni ahogy neki bármi is fáj.


2-es, ha itt lennék házason, na akkor a váláson is törhetném a fejem.

nincs helyes sorrend, mindenkinél egyéni.

2014. júl. 14. 20:58
 4/27 anonim ***** válasza:
Akkor már ezek szerint döntöttél.
2014. júl. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

nem.

ha találkozunk majd, lehet elvakít az akármi.

ezért bizonytalan vagyok.


most kell gondolkodnom és döntenem, hogy ő akárhogy befolyásolna az enyém legyen az utolsó szó, az én döntésem vájon valóra.


ez nagy horderejű.

vállalni hogy apa nélkül nőjjön fel, vagy kockáztatni, hogy most van apa, nincs apa...

2014. júl. 14. 21:05
 6/27 anonim ***** válasza:

Így is úgyis lutri egy kapcsolat meg egy házasság is,olyan nincs hogy 100%.Azt kell eldöntened,hogy tudsz-e együtt élni vele ezután,és bízni benne,hogy becsületes marad,illetve,hogy szereted-e még.

Mennyit kapott?

2014. júl. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

még 1.5 év van hátra

de már most várna, hogy meglátogassuk


kb mennyi idősen tudja egy gyerek feldolgozni, hogy apa lelép? ha más nem, van lehetőség, hogy olyen feltétellel békülök ki, hogy a gyerek x éves koráig vállalja, hogy velünk marad. mennyi az az x? hogy ok, fájna neki kicsit, de nem töri meg lelkileg.

2014. júl. 14. 21:15
 8/27 anonim ***** válasza:

Olyan nem létezik, hogy x időpontban nem viseli meg!

Kényszeríteni meg nem lehet apukát, hogy maradjon, ha nem akar, hiába ígér most bármit. Lehet, most nincs senkije, azért kapaszkodna belétek. Rá vagy szorulva egyébként? Tudnál bizonytalanságban élni?


A börtönbe meg nem vinném látogatni a gyereket.

2014. júl. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

nem kényszeríteném.

tuti betartaná ha megkérdezném x évről és igen-t mondana.


az én lelkivilágom, hogy tudnék e bizonytalan vagy akár rossz kapcsolatban maradni teljesen másodlagos.a gyerekért bármit.

2014. júl. 14. 21:37
 10/27 anonim ***** válasza:
57%

"ha itt lennék házason, na akkor a váláson is törhetném a fejem."

>> tessék még olvasgatni a sorrendet, mert nagyon nem tetszik érteni az egymásra épülést


"nincs helyes sorrend, mindenkinél egyéni."

>> igen, láttuk a fenti példán, amelyet le tetszett írni

2014. júl. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!