Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinaljak itthon anyummal?...

Mit csinaljak itthon anyummal? Unatkozunk

Figyelt kérdés
Meleg van, ugyhogy futni nem megyunk le es fozni sem szeretnenk. tarsasozasbol mar kinottem es amugy sincs itthon jatek. 14 vagyok.legyszi olyanokat mondjatok ami benti tevekenyseg es mindketten tudjuk elvezni:)

#anya #itthon #utankozok
2014. júl. 20. 16:12
 1/10 anonim ***** válasza:
PlayStation
2014. júl. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Xd, lany vagyok(: es nem izgatxdd
2014. júl. 20. 16:24
 3/10 anonim ***** válasza:

sminkeljétek ki egymást fessétek ki egymás körmeit csináljátok meg egymás haját youtuben van egy csomó sminkes videó azokból is lehet próbálkozni nagyon szépek

nézzetek meg egy filmet

2014. júl. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
En imadtam orszag-varost jatszani, bar gyorsan meg lehet unni. De pl a mai napra jo. Szerintem vegyetek Monopolyt vagy Gazdalkodj okosant, nem egy okor ar, es jokat lehet jatszani.
2014. júl. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jo otletek koszonjuk szrpen(:
2014. júl. 20. 16:34
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
Hívjátok fel a gazdag Róbert nagybácsitokat és kérjétek el a nyaralókulcsot.
2014. júl. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

mondjuk, nem értem, miért nem lehet társasozni.nem csak gyerekeknek valók vannak...

de lehet kártyázni, sakkozni, malmozni, ilyesmik.


(amúgy az én anyukám erre azt mondaná, s egész életében mondja is, hogy házi, illetve kerti munkát kell csinálni...nálunk ilyen sose volt, hogy pihenés, unatkozás főleg nem. kizárólag dolgozni lehet(ett).

2014. júl. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nézzetek filmet.
2014. júl. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én mondjuk szeretem a társast, a monopoly is jó, de gózni és cashflowzni szeretek legjobban. Szerezzetek be 1-1-et mindkettőből. :) Meg csináljatok jégkását. :D


Go: [link]

Cashflow: [link]


Go pályát akár rajzolhattok is rajzlapra, és fehér vs színes kavicsokkal vagy babokkal is játszhatjátok. :)


De biztos van go online is, aol tudtok egymás ellen menni...


Cashflow van online, azt tudom, ott lehet létrehozni játékot, amiben csak ti vagytok. Vagy meg lehet venni torrentfutártól a pc-s verziót (ahhoz 1 gép elég és egymás mellé ültök).

2014. júl. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
koszonjuk jo otletek:3
2014. nov. 21. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!