Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bár mikor le jön barátnőm...

Bár mikor le jön barátnőm mindig unatkozunk nem tudunk semmit ki találni amit ketten tudnánk csinálni itthon és ez nekem szarul esik unatkozunk tippet?

Figyelt kérdés

2012. júl. 7. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Ilyen rengeteg helyesírási hibát látva, esetleg tanulhatnátok együtt.


Bármikor (amikor) lejön (a) barátnőm, mindig unatkozunk. Nem tudunk semmit kitalálni, amit ketten tudnánk csinálni itthon, és ez nekem nagyon szarul esik. Unatkozunk. (Van valami) tippetek?

2012. júl. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kösz tudom de segíthetnétek
2012. júl. 7. 17:28
 3/9 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?


mert ha ilyet kérdezel 16 vagy 14 lehetsz..

nem bántiból de elmehettek sétálni vagy biciklizni vagy mozi vagy soroljam még?


írj kíváncsi vagyok a véleményedre

2012. júl. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem szert biciklizni a moziba meg nincs semi jó film am 20 éves vok de egész nap gondolkodok és nem tok semit ki találni
2012. júl. 7. 19:05
 5/9 anonim válasza:
ha nincs közös téma az szar érzés tud lenni, de minnél jobban gondolkodsz/rágódsz ezen annál rosszabb lesz. Ha meg már régóta ismeritek egymást akkor menjetek strandra/tóra, sétálni, biciklizni..valamit csak ki tudsz találni
2012. júl. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
bocsi nem láttam, hogy nem szeret biciklizni:D de valamilyen labdajátékot csak szeret
2012. júl. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem tudok semmit azért is fordultam hozzátok
2012. júl. 7. 22:24
 8/9 tittila válasza:

Ilyenkor nyáron alap, hogy Balcsi, Margitsziget,közös játékok, akár szabadidős, akár kártya, ilyesmi.

Amúgy meg nagyon tudom ajánlani a láthatatlan kiállítást is, szerintem nagyon jó kapcsolatépítő program. (érdemes figyelni az ilyeneket is)


Esős, unalmas napokon: szex..:D


Mondjuk nem tudom, mióta vagytok együtt, de ha még csak 20 vagy gondolom nem 10 éve, és azért az elég baj ha már most unatkoztok egymás mellett nem?:/

Hiszen tényleg bárhol bármit lehet csinálni azzal a személlyel aki a párod és a másik feled.

Lehet egy kiadós beszélgetés is jó program lenne a ti esetetekben. (:

2012. júl. 8. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kell, elmenjetek valahova, egy jó beszélgetéssel, sokkal többet ér, mint mondjuk egy mozi. Még ha nincs is közös érdeklődési körötök, véleményt bármiről lehet alkotni… Mi a barátnőmmel mindig, legalább egy órát beszélgetünk arról, hogy kinek milyen napja volt. …és mondom, véleményalkotás;) De ha nem megy a beszélgetés, üljetek le társasozni, ajánlom az Activitit, ott még beszélgetni se kell, csak mutogatni:D
2012. júl. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!